Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy mióta a feleségem anyja beteg azóta nem voltunk együtt?

Figyelt kérdés
32 éves a feleségem, én 33, van egy óvodás gyermekünk. Eddig se volt túl gyakran szex, 1 héten 1x kb. 2 hónapja van az anyja kórházban. Sajnos kiderült, hogy rákos, nem sok esély van rá, hogy túléli. Nem merem felhozni neki a témát, de 2 hónap után már nekem igencsak hiányzik a szex. Meg egyáltalán mire számítsak? Ha még hónapokig lesz beteg vagy meghal akkor egy évig nem leszünk együtt? Közben szégyenlem is magam, hogy míg neki halálos beteg az anyja, én a szexre gondolok.

#Szex, párkapcsolat, házasság,
febr. 3. 19:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd el, úgyis meg fogod csalni.
febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen érthető, hogy most ebben a helyzetben nincs szex. Vagy kibírod, vagy megszöksz. De úgy gondolom, hogy megfogod csalni.
febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem fogok egy 8 éves kapcsolatot tönkre tenni azért, mert nincs pár hónapig szex, csak már elég rossz.
febr. 3. 19:27
 4/42 anonim ***** válasza:
85%

Biztos nagyon stresszes és szomorú, így érthető ha nincs libidója, illetve a te szemszöged is teljesen jogos.

Próbálj vele beszélni erről, illetve simogasd puszilgasd stb, legyen egy kis intimitás, arra hátha nyitott, fókuszálj arra hogy neki jó legyen, és onnan lehet tovább haladni ha feloldódik picit.

febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is nagy beteg volt az anyukám hónapokig, majdnem meghalt és nagyon padlón voltam. Mégis párom mellett el tudtam terelni kicsit a gondolataimat és szexeltünk is időnként. Két hónap az tényleg sok idő.
febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
70%
Két hónap sok idő? Hát tényleg nem csodálom, hogy manapság szart sem érnek a kapcsolatok, és a többség inkább elvan magában.
febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
Maszturbálás mint áthidaló megoldás miért nem jó? A feleséged most nagyon nehéz időszakon megy át.
febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Nővéremmel ez volt. Anyukánk beteg volt, aztán meghalt, de nővérem kötelességének érezte hagyni magát, hogy a párja levezesse a stresszt. A végére úgy megundorodott a párjától, hogy szakítottak.
febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
14%
Ezért a kapcsolatért nem kàr hisz elôtte is alig volt szex heti 1 max 2 ez kb egyenlő a nullával....
febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Én már azt el sem tudom képzelni, hogy maszturbáljak, már vagy több mint 10 éve nem csináltam
febr. 3. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!