Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eleinte mindennap akar tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleinte mindennap akar tobb szex, par ev utan meg mar jo, ha csak havonta?

Figyelt kérdés

Es szerinte ez rendben van, nem erti a problemamat. Elegge atverve erzem magam, mikozben az onbizalmam, talan mondanom sem kell, romokban. Szeretoje - bar 100%ig sosem lehet biztos az ember - megeskudnek, hogy nincsen. Sem stressz, sem egeszsegugyi problema nincs jelen. A kulsom sem valtozott, tobbszor rakerdeztem mar, hogy fedobjuk-e a dolgot, esetleg ram unt, mert akkor valtoztassunk.

A valasz mindig ugyanaz. Dehogy un, nagyon vonzo vagyok, szeret engem, minden rendben. Szerinte ez az egesz normalis, felfujom. Harmincas evek elejen vagyunk, csak 2 eve egyutt.


febr. 5. 08:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja igen, a kerdes :D

Csak nem akar megbantani, es velem van a baj, igaz?

febr. 5. 08:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem valami csodás akkor a helyzet nálatok és készülj fel rá hogy ez már csak rosszabb lesz.
febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mar tobbszor nekilattam a szakitasnak is.. olyankor konyorog, hogy ne. Megsem gyakoribb a dolog. Szerinte tok jo programjaink vannak, nem erti, mi bajom. (Ez igaz - de valami, ami alapveto es regen neki is az volt, megis nagyon hianyzik)
febr. 5. 08:17
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem szerelmes már, de kapcsolat függő! És ezért nem hajlandó szakítani!
febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig rád unt, nincs meg benne a vágy és akkor történik az együttlét ha szexhiánya van. Változtatni nem akar szóval változtass te olyan módon, hogy kirakod és inkább szexelsz akivel lehet és aztán találsz hozzád való egyént.
febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az elején tombolt a kéjvágy, amit szerelemnek hitt, ma meg már, mint írták, bele van szokva a tisztazoknis kapcsolatba.
febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy különbség van aközött, hogy valaki nem kíván TÉGEd vagy nem kívánja a SZEXET úgy általában.



Az utóbbi teljesen normális néha.

Akár mert az ember fizikailag kimerült, depressziós, fizikailag beteg, stresszes, gyászol, vagy mert éppen csak alacsonyabb az étvágy ilyen téren.


Nálunk is van (leszbikus kapcsolat), hogy a párom vagy én kevésbé kívántuk a szexet magát, ez hullámzik. Néha vannak csendesebb, és vadabb időszakok.


De intimitás így is volt a kapcsolatban, masszázs, hogy összebújva alszunk, hogy hordjuk egymás ruháit, hogy veszünk egymásnak virágot vagy valami kicsiséget.

Aztán három hónap múlva már megint mint a nyulak.



Ha viszont étvágya van, csak te nem indítod be, na az gáz.

febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

#7:

Leszbikus nyulaaak??? 🤣

febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8, Na jól van, látom megérkezett a szövegértési szakosztály is. Legalább két szó csak átment az egészből 🤣
febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9: Nahhh, jó lenne van, legalább látom, humorod van... 😉

Igen, annyi ragadott meg... 🤣

febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!