Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éves kapcsolatból kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves kapcsolatból kellene kilépnem, de képtelen vagyok, az idő viszont telik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagy szerelem volt, rajongásig volt ő is ertem, de kb 2 éve már csak szeretem mint társat. Jó hozzám , tökeletes apa, ferj lenne de mégsem érzem hogy ő az igazi. Nincs közöttünk szex jó ideje, nem vágyom rá, közben 32 éves vagyok és szeretnék családot. Ő még több es nagyon vagyik gyerekre, de ő kepes lemondani rola csak hogy egyutt maradjunk. Egymás idejét húzzuk tudom, és ezert szeretnek pontot tenni a végére mert jobb nem lesz évek óta állóviz, viszont eros a megszokás benne van a mindennapjaimban, egyutt elunk, szeretem mint embert. Hogy tudom elengedni azt az embert akit szeretek, de tudom nincs ertelme? Sirok ha ra gondolok hogy meg kene valnunk egymastol. 32/N

febr. 6. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Szóval minden jó de te azt hiszed, hogy neked ennél még több jár? Így lassan el is hidegültél tőle a saját hülyeségeid miatt.

Szerintem hagyd ott, jobbat érdemel nálad. Te meg vegyél pár macskát.

febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Valami hasonló van nálam is.
febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már jó, de nem veletlenul maradt el kozottunk a szex. Voltak huzasai, lenyegeben megbocsatottam de akar milyen jo mar hozzam, akkor sincs kozottunk semmi testiseg
febr. 6. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

#3

Mondjuk ha nem csepegtetnéd a lényeges infókat, még normális válaszokat is kapnál.

febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3: Ez alapján nem bocsátottál meg, csak vele maradtál. Így tényleg nincs értelme együtt lenni, őt hülyíted, magadtól pedig elveszed a lehetőséget normális párkapcsolatra.
febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Inkább szülnél egy újonnan megismert faszinak? Láttad te manapság a kínálatot? Na meg azt hiszed mással más lenne ennyi év után? Előbb utóbb mindet csak emberként szereted.
febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
#6 Hagyd, majd tanul a saját kárán ha 40 évesen sem lesz gyerek, vagy egyedül neveli.
febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy lehetetlen. Én nemrégiben egy 15 éves kapcsolatból léptem ki, mert hasonlóan hozzátok, az utolsó pár év úgymond eseménytelenné vált. Együtt éltünk, de inkább csak mint lakótársak. Talán csak annyi kell, hogy rendesen elhatározd magad. De fejben fog eldőlni, hogy hogyan lesz ezután.

41/F

febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ebből család, gyerek, ha nem dugtok?
febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem menthető ez a kapcsolat ? Próbáljátok egyáltalán rendbe hozni?
febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!