Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem normális a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem normális a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt az első barátommal. Külön élünk mindketten, én tanulok, ő nem dolgozik és a szüleivel él. Az elején heti 1 maximum 2 napokat voltunk együtt, azóta mindig én megyek és 3-4 napokat együtt vagyunk, de szigorúan egy hét vagy 6 nap leteltével. Neki voltak már más barátnői előttem, van hogy a neten bekövetget 1-2 lányt, szubjektív téma, de nem szeretem ezt benne. Aztmondta ennek nincs jelentősége. A hobbiából akar megélni ami nagyon max fél évente hoz neki kevés pénzt, azon kívül mindent a kocsijára költ. Nekem nincsenek barátaim mert nem itt nőttem fel, csak ő van nekem, de sokan azt mondják ez nem normális kapcsolat.

Mit tegyek?

24/L 27/F


febr. 8. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy együtt vagytok 3-4 napot és utána egy hétig nem találkoztok?Mindezt 5 év után? Ha így van egy cseppet sem gondolom normálisnak, sokkal inkább szánalmasnak a pasid részéről. Egy kérdésem lenne. Te mire vársz mi fog történni?
febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Dontsetek el hogy legyen vmi van sem.

5eve tanulsz? Orvos leszel?

febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"sokan azt mondják ez nem normális kapcsolat."

Te mit gondolsz, az a lényeg!

febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van valami jövőkép? Mert 5 év már túl hosszú idő ahhoz, hogy csak úgy lógjatok a levegőben.
febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után illene tudni hogy mit akar a jövőben.

Én meg nőként nem lennék olyannal együtt aki "azt se tudja este mi lesz nemhogy holnap" típusú pasival. Sőt kerek perec megmondanám hogy én ennyi idő után erre arra vagyok ha ő nem akkor viszlát. Nekem ne húzza az időmet ilyen nyikhaj gyerek.

febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Naptár alapján van csak veled, utána egy hétig nem hiányzol. 5 év után se.

Dolgozni nem dolgozik.

Szülei tartják.

autójára költi a kis bevételét

Nőket követ be.


Nem normális. Mondhatni ez kuka úgy ahogy van.

febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy napot se vesztegess el többet az életedből erre a csávóra,

jobat érdemelsz.Ez minden csak nem normális kapcsolat.

febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen nincs munkája és a szüleinél ál.. szigorúan te jársz hozzá.szerintem ez gáz. 10 év múlva is ez lesz?
febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozik, az anyjával él és csóró, hát ez egy kész főnyeremény, hallod. 🤣
febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyon türelmes nő vagy.


ez nem vezet sehová

febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!