Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek neki a depressziómról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek neki a depressziómról?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ő a csodás szüleivel él. Az én szüleim közül csak egy él aki idős, rákos. Testvéremmel vagyok albérletben ameddig nem találok munkát, most diplomáztam. Nagyon be vagyok fordulva mert a barátnőim mind kihullottak mellőlem mert a barátjukkal vannak 0-24, akik pedig maradtak messze élnek. Nehéz látni mennyire szeretik a barátomat a szülei, nekem ez nagyon hiányzik. Emellett nyomaszt az is hogy nehéz a munkatalálás, folyamatosan jelentkezem rájuk.

Nem szeretnék kiábrándító lenni a barátomnak, de szeretném ha hetente többet ölelne mint 2-3 alkalom, főleg most hogy nehéz.

Ez kiábrándító a férfiaknak?

23/L 28/F



febr. 8. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazán szomorú, hogy nem tök alap ez neki. Számomra egyáltalán nem lenne kiábrándító, de én megpróbálnék a lehető legjobban a barátnőm mellett állni, tehát ilyesmit kérnie sem kellene.
febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kiabrandito.
febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ez személyfüggö. Nekem a párom nem egy túl érzékeny tipus, neki nem mondanám meg ha nekem ilyen küzdelmeim lennènek, mert nem tudna mit kezdeni vele ès csak ö is frusztrált lenne.
febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kiabrandito.. csak erzeketlen .
febr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"6 éve vagyunk együtt" - Nem vagytok együtt.

A testvéreiddel élsz, néha találkoztok, és tőlünk kérdezed, hogy megoszthatod-e vele a gondjaidat.

Szerintem semmi vagy nagyon kevés közötök van egymáshoz.

márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!