Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításod volt már különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításod volt már különböző fingási szokások miatt?

Figyelt kérdés
pl. hogy az egyik fél ebben teljesen szabadon gondolkodik, ott és akkor fingik amikor jön neki, akár társaságban is de a másik udvariasabb és nem ereszti ki a másik előtt, és ő sem szereti ha a párja az orra alá ereszti a bélgázait.
febr. 9. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Én társaságban sosem engedem el.


Ha van csajom azért azt el várom hogy ne kelljen egy fingás miatt wc re rohangálni egy üveg kóla és bab leves után.

febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Én párkapcsolatban is normális ember módjára szeretek viselkedni és ezt várom el a másiktól is. Van olyan helyzet, mikor kicsúszik, ez emberi, de azért ne gusztustalankodjunk már. Böfögni sem fogok nyitott szájjal, hangosan csak azért, mert már kapcsolatban vagyunk.
febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az én párom sem engedi el társaságban, de nála azt vettem észre hogy inkább kirohangál a mosdóba emiatt. Egyszer rászóltam, hogy ne tegye, miattam nem kell. Nem érdekel ha mellettem engedi el, ember ő is. Nem zavar. De nem várhatom el egy embertől hogy egész nap visszatartsa meg rohangáljon ki. Nem vagyok gyerekes szinten hogy ezen nevessek vagy szóvá tegyem.
febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy vagyok én is, hogy ha elöttem teszi, nem zavar, egészséges emésztése van, hát' eressze el, ne koptassa ki a padlót a klotyóra rohanás miatt.


De társaságba ne tegye, de nem is akarja hál' Istennek.

febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!