Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem van nagy igényem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van nagy igényem, vagy ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon régóta együtt vagyunk. Most külön töltöttük a hétvégét, amikor hazajöttem, annyit nem kérdezett, hogy hogy éreztem magam, vagy meséljek valamit. Ez már sokszor probléma volt, jeleztem neki többször is, hogy nekem ez rosszul esik, hogy ennyire érdektelen, de ennek ellenére sem kérdez soha semmit.
febr. 11. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Csak vagy neki. Nem érdekled. Közben meg keres számára jobbat.
febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Rossz családból jön.

Nem olyanból, ahol iránta érdeklődtek.

febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy már sokszor probléma volt ez. Vannak ilyen személyiségek, akiknél ez nem biztos, hogy bármit is jelent, tehát nem feltétlenül van arról szó, hogy nem szeret vagy abszolút nem érdekled. Valószínűleg bárki is lenne a párja, ugyanez lenne a helyzet. Ez valóban kellemetlen és rossz érzés lehet a számodra, nem alaptanul. Lehet ezt javítani, ha tudtok erről beszélni, bár rákényszeríteni sem magadat, sem azt nem tudod, hogy változzon meg ilyen téren. Mindenesetre a szeretetnyelvet valahogy meg kellene próbálnotok olyan szintre hozni, ami neked is megfelelő. Egy picit a feleségem is ilyen, vagyis volt ilyen időszaka, amikor megzuhant és nem nagyon tudott/akart foglalkozni velem, ő sem érdeklődött akkoriban. Mi átalakítottuk a szeretetnyelvünket és jelentős változás volt tapasztalható. Most már azelőtt érdeklődik, hogy hazaérnék.


Egyébként fiú vagy lány vagy?

febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Megszokásból van veled, kényelmes...
febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Sziauramminekvagyilyenkapcsolatbanérdekel?
febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Most minek kéne beszámolókat tartani vagy elszámolni egy egy külön töltött hetvégéről?
febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol a párodat is értem.


Olyan családból jövök, ahol sosem volt téma az, hogy "Mizu?". Ha történt velünk valami, azt mondtuk, kérdés nélkül.


Legjobb barátnőm is mondta egyszer, hogy szerinte barátságunk alatt én egyszer nem kérdeztem tőle sem üzenetben, sem élőben ezt, hogy mizu, mi van vele? Pedig óvoda óta, 20+ éve a barátnőm... De tudja, hogy bármi van, vele örülök, vagy épp sírok és számíthat rám.


Nekem valahogy nem jut eszembe ösztönösen, hogy érdeklődjek, mert én is mondani szoktam kérdés nélkül, ha van valami.

febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!