Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a barátnőmnek hogy megbízhat bennem és tényleg őt szeretem?

Figyelt kérdés
Volt egy elég komoly vitánk mert ráírtam egy lányra és akkor nagyon zűrös volt minden köztünk és szünetet kértem tőle és míg mi nem beszéltünk rá írtam és sajnos nagyon nagyon megbantottam vele és egy barátom beszélt rá hogy próbáljam meg őt és teljesen elfordították az agyam es rairtam tudom hogy én vagyok a hibás nem kell szidni tudom hogy én vagyok teljes mértékben igaza van hogy nem kellett volna rá írnom. Mivel tudnám ezt jova tenni vagy be bizonyítani neki hogy ő kell nekem és megbizhat bennem hogy soha többé nem csinálom meg?

febr. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Miert ne irtál volna rá másra. Kinek hiszi magát, vmi isten hogy ö diktál?
febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire befolyásolható ember sosem lesz megbízható. Ha azt mondta volna a barátod, hogy ugorj bele a pöce gödörbe, azt is megtetted volna? Ez a szünetesdi meg óvodás szint fiam. Inkább félrekufirc szándékra utal, amit sikeresen be is igazoltál.
febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom és ezt le is írtam hogy én vagyok a hibás és tudom hogy hibáztam....nagyon megbantam

De az volt a kérdés hogy tegyem jóvá hogy tényleg szeretem és megbizhat bennem hogy nem történik meg újra?

febr. 12. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bánod.

Mert megbuktál.

febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy ezt nem lehet helyrehozni.
febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kértél szünetet? Miért irtál rá más lányra? Nekem elég kusza ez az egész.
febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szarból nem fogsz várat építeni. Veszekedtetek, szünetet is kértetek (ez egyenértékü a szakitással az én fogalomtáramban), meg voltál másik lánnyal is. Szerintem hagyd békén az exedet
febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!