Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy bebizonyítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy bebizonyítsam a barátnőmnek hogy tényleg ő kell nekem és nem más és hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
Volt egy elég nagy hibám rairtam egy lányra mivel rá beszéltek hogy milyen jól néz ki és el gondolkodtam hogy össze is jöjjek vele és a barátnőm meglátta higy az egyik haverommal beszéltünk arról hogy lehet kéne vele valami es igazából én sem ismerek magamra mit miert tettem mivel ő álmaim barátnője jobbat nem kivanhatnek tőle. Mivel tudnám újra brbizyonitani hogy ő kell nekem és nem más és hogy soha az életbe több ilyen nem fog történni?

febr. 12. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, érthető, én sem hinnék neked.
febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, innen gatya.
febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy vesszőt rakhattál volna.
febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De nem szakított azt mondta van egy utolsó esélyem. És én be akarom bizonyítani neki. Mert azt mondta ha bebizonyitom hogy nem teszem meg mégegyszer akkor elhiszi
febr. 12. 19:16
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
szexelj más lányokkal, és mondd el neki, hogy nem is élvezted annyira, mint vele
febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
#4: Hát ha szerelmes még, akkor ugye nem akar elengedni, ha nem, akkor max azért, mert fél nem talál senkit és addig nem lép. Szerintem innen már kb soha nem nyered vissza bizalmát, neked sem esne jól fordítva. Még ha beadod, hogy részegek voltatok, akkor se jönnél ki ebből jól.
febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nagy 🤡 vagy, nem tudlak sajnálni. 😅😅
febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, dobd ki magad a kukába.
febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Törj össz egy kávéscsészét, kérdező. Utána kérj tőle bocsánatot. Meg fog hallgatni téged, de abból már kávéscsésze a büdös életben nem lesz. Ilyen a bizalom is. Ha egyszer eltört, keresztet vethetsz rá. A csaj megbocsátott, de elfelejteni nem fogja a tüskét. Mindig emlékezni fog rá.
febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Álmaid barátnője!

De elég volt egy haver aki felheccelt egy csajra.

Akkor neked álmaid haverja van.

Ne is haragudj de szánalmas.

Szánalmas, hogy minket is hülyének nézel.

febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!