Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sexchat megcsalás?! 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexchat megcsalás?! 10 éve vagyunk házasok. A páromnak gondjai voltak a családi minta miatt az alkohollal, mindig is nagyon sokat lógott a haverokkal. Fiút szültem neki! A családtól és tőle zéró segítséget kaptam.

Figyelt kérdés
meghíztam mivel szoptattam a kicsit mivel komplikációk voltak a szülésnél a kicsi fontosabb volt mint az alakom. Apuka nem ért rá velünk foglalkozni mivel lekötötték a haverok meg minden más csak nem a családja, történt is egyik nap, h elhagytam és ő könyörög, hogy béküljünk, de kiderült, h sexchatelt idegenekkel.... Fűt fát igér, h apa lesz meg férj de ezek után ha telefont látnék nála mindig eszembe jutna... az egy dolog, hogy nem szexeltünk, de a gyerekkel kórházat jártam, orvosokat, úgy érzem, elárult és számomra ez megcsalás, ő szerinte viszont így óvta a kapcsolatunkat, hogy így nem lépett félre?!

febr. 16. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

10#

Én is híztam 15 kg terhesség alatt.

Nem ment ám olyan gyorsan leadni, főleg szoptatás mellett. Volt szexuális életünk ez alatt az idő alatt is.

Mondjuk a kérdezőnél már 18 hónapos a kicsi, így ott már a súlynak rendeződnie kellett volna.

Viszont azzal nem tudok azonosulni hogy tudtad kérdező hogy gondok vannak az alkohollal. Ès így szültél neki.

febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem kellett volna szülni.Főleg nem ilyen embernek...
febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 1Léna ***** válasza:
14%

Ami elromlott azt is meg lehet javítani, ha mind a két fél egyformán akarja.

Ha megbocsájtasz, akkor illik többet nem felhozni, de tisztázhatod előre, hogy az utolsó esélyt kapja.

febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem kellett volna szülni. Tudtad, hogy ilyen most meg itt picsogsz és meg is híztál
febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

Ki a toszt érdekel szerinte mi a megcsalás?

Neked fáj? Fáj hát. Áruló akkor is mikor a családja nem volt fontos, a chat meg csak az i-re a pont.

Itt már mindegy bolhást fogtál ki vagy azzá vált út közben.

Eddig is elvoltál, nélküle működtél. Nem számít mit mond. Neked azt kell tudnod átgondolni ezek után tényleg akarsz bízni benne? Ténylegesen elhiszed társad lesz s apa a gyereknek? Mert ha inog a válasz akkor dölj most a nem felé mint még pár év szívás.

febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elhagytam és így sokkal nyugodtabb vagyok apja és anyja is voltam a gyerekünknek eddig is. És a kérdésemre a válasz, igen megcsalás! És válóok
febr. 17. 22:32
 17/17 anonim ***** válasza:
16%

Azért az sem mind1,mennyit hízott.Más amikor az 50 kilós nőből 70 lesz,ahogy az is,ha a 80 kilósból hirtelen 100.

Kezdj új életet a picivel! Nehéz lesz,de jobb,hogy nem azt látod mindennap,hogy a párod minden jöttment riban*al chatel.

Aki egyszer megteszi,az hamarosan félre is k*r.

febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!