Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralás, kirándulás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás, kirándulás közben betegség?

Figyelt kérdés

2 hetet voltunk az USA-ban a barátnőmmel. Tesóméknál volt a bázis Californiában, onnan volt megtervezve, hogy hova megyünk. Los Angeles-San Francisco-Las Vegas-Los Angeles volt a terv, 5-5-2-1 éjszaka. 3. napra iszonyat beteg lettem. Magas láz, fejfájás, taknyom-nyálam folyott. A terv mindn napra az volt, hogy reggel 8-tól este 8-ig kalandozunk, nézelődünk. Pontosan fel volt írva melyik nap hova fogunk elmenni. 1-2. nap nagyon jó volt, minden úgy sikerült ahogy terveztük. Aztán amikor beteg lettem, akkor el se tudtunk sehova indulni. Reggel még egy kávéért elugrottunk, de én aludtam, feküdtem. A barátnőm nem mert kint vezetni, meg egyedül mászkálni, így ő is bent volt velem amíg a tesómék dolgoztak. Aztán a feleségével elment bevásárolni, plázába, hoztak gyógyszert, stb. Három nap telt így. Aztán jobban lettem, de hőemelkedéssel folytattuk a látnivalókat, de csak a napi program felére volt erőm. Sőt volt 1 nap amikor mondtam, hogy csak feküdjünk Malibun a parton, napozzunk, meg 2x elmentünk enni, aztán haza. San Franciscoba 3 éjszaka, 4 nap jutott így csak, a tervezett 5 éjszaka helyett. Illetve Las Vegasba el se tudtunk menni, nem mertem oda már belevágni, plusz idő se nagyon lett volna rá. Kimaradt a Grand Canyon, a Yellowstone Nemzeti Park, Vegas, Death Valley, Hoover Gát, az Alcatraz. Gyakorlatilag az időnk és a tervezett program felét buktuk el a betegségem miatt. Végül is 2 nap LA, 3 nap fekvés, 3 nap LA (itt is elég rosszul voltam még!), 4 nap SF, 2 nap LA lett a vége. A Vegast buktuk mindennel, illetve a San Francisco program egy részét. Szerintem így is sokat láttunk, de nagyon ijesztő volt kint betegnek lenni, bevallom azért féltem mi lesz. Jól éreztem magam, nem panaszkodtam, nem “férfinátháztam” (sose szoktam!) de ott volt ez a dolog sajnos. Életreszóló élmény volt így is.

Barátnőm már máshogy kezelte. Többször is kiborult, főleg a betegség első 3 napján hogy itt bent kell ülni, ezért jöttünk ide? Hisztizett, hogy haza akar jönni, ő egyedül nem fog ott mászkálni. Meg a vesszőparipája az volt, hogy a közösségi oldalakon nézi az influencereket és ilyet még nem látott hallott meg baráti körben sem, hogy valaki nyaralás alatt lett volna beteg. Pl xy influencer a világot átutazta, 20 országban volt, de soha nem nyomta az ágyat. Meg neki munkatársa is bejárta a világot, de ilyen nem volt vele. Hozzátartozik a sztorihoz, hogy 2 éve nyaralásunkkor meg 2 napos gyomorrontást kaptam valami kajától. Ő ilyenről se hallott. Azt mondja ilyenek csak velem történnek … Hazaérve mindenkinek csak panaszkodott, hogy miattam (!) semmi se jött össze ahogy akartuk és én jobban is vigyázhattam volna magamra. Nem tudom hogyan?


Mással történt már meg, hogy egy külföldi nyaralás, álomnyaralás, kirándulás alatt lett beteg? A párotok miként kezelte?


febr. 18. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9: Köszönjük. Nem lesz nagy veszteség, ha ilyen rossz kamus sztorikkal mást boldogítasz.
febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én voltam az USA ezen részén, és visszagondolva arra, hogy milyen volt amikor szerveztem az utat, nekem nem tűnik kamunak a kérdés.

Vegast mi is be akartuk tervezni 2 éjszakàra kocsival, de pont amiatt nem tettük, mert ràjöttünk, hogy szinte lehetetlenség megnézni, ha még a Death Valley meg a többi közeli is beleférjen. Térképen valóban közel van.

Frisco - LA tàvolsàg, ha nem az OPH-n mész, akkor folyamatos vezetéssel simàn megvan egy nap alatt (mi 2 nap alatt értünk le, de eleve a Yosemite mellől indultunk, ahová SF-ból mentünk àt, és nézelődtünk nyugiban sok helyen). Amùgy a Yellowstone az nem inkább a Yosemite akart lenni? Mert az valóban ott van a közelben.


Visszatérve a baràtnőd viselkedésére : nem, nem normális. Mondjuk én az olyan pasit se értem, aki együtt van egy olyan csajjal akinek az influencerek a mérvadók, mert akkor kb a csajnak is ennyi lehet az értelmi színvonala.


Beteg meg mindenki lehet, sajnálatos, pláne egy nyaralás közben ahol ki van számolva az idő, de nyilván nem tehetsz róla.

Arról viszont ő igen, mert gondolom nem kérted meg rá, hogy ne menjen meg ne nézelődjön amíg te fekszel, hogy legalább a környéken nem nézte meg ami érdekli, és benn ült a lakásban. Ráadásul tesód ott lakik, ha annyira fontos, visszamentek máskor. De ezen nem pampognék. Nekünk se fért bele a fele tervezett program se, pedig mi egy hónapot voltunk (nekem is kinn él a tesóm) de legalább voltunk, és sok szépet láttunk. De hogy rákenjem a páromra, hogy miatta nem tudtam elmenni ide-oda mert beteg lett, ezt biztosan nem tenném meg. Nyilván ő sem élvezte,hogy egy szobába bezárva tölti lázasan a nyaralást...

febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!