Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha rajtakaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha rajtakaptam a barátomat, hogy reggel a fürdőszobában maszturbált?

Figyelt kérdés

Ti ezen kiakadnátok?

Nekem nagyon rosszul esett, most arra gondolok, hogy ez jobb neki, mint velem a szex.

És szerintem rendszeres ez a dolog, csomót szokott lenni a fürdőben..biztos nem ez volt az első.

Emellett nem mondanám, hogy teljesen rendben van a szexuális életünk, nekem elég kevés, amennyit együtt vagyunk.


febr. 18. 16:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen természetes és normális dolog önkielégíteni, akar kapcsolatban van az illető akar egyedül
febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
Egy foglalt fürdőszobába random belibbenni extrém perverzió és szexuális zaklatás is. Ha veled csinálná ezt a szomszéd 90 éves bácsika, akkor te mit szólnál?
febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%
Az a gáz, hogy azon hisztizel, miért nem veled csinálja.
febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Párom naponta akár többször is maszturbál. Van mellette szex is bőven. Amíg nem megy az együttlét rovására, nincs vele gondom. Én is szoktam.
febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jezusom kettes, eloszor is egy par vagyunk, masreszt o is be szokott jonni, amikor pl zuhanyzom, nem hinnem, hogy ez akkora problema.
febr. 18. 16:35
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt én sem törnek rá a fürdőszobában a pasimra, és kiakadnek, ha ő tenné ezt. Másrészt a maszturbálás magánügy, és nem, nem akarnék ki rajta.
febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
2 Azért nem semmi, h ogy valakinél a 90 éves bácsika és az ember párja ugyanazon a szinten van.
febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Jézus...párjához ment be nem a szomszéd Ferihez.

Maszturbálás normális, de az nem hogy nem egyezik a libidótok.

febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8-as, ezzel egyetertek csak ami engem zavar, hogy nekem ebbol az jon le, hogy ezek szerint van libidoja, csak nem velem. :/ Kezdek tenyleg attol tartani, hogy egyedul jobb neki.
febr. 18. 16:45
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
9: Azt eddig nem írtad, hogy veled nem szexel. Az úgy más!
febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!