Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy azt érzem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azt érzem el akarok válni?

Figyelt kérdés

Sajnos azt érzem, hogy el akarok válni a férjemtől, mert nem szeretem a szüleit és már sajnos ott tartok, hogy nem tudok őszintén mosolyogni a páromra, már nem érzem a szerelmet, amit eddig éreztem, csak azt érzem menekülni akarok. Tudnám őt szeretni, de hányingert kapok, ha a családjára gondolok.

1 hónapja született a kisbabánk. Itt élünk a faluban, ahol a szülei. Én utálok itt lenni. A szülei mindennap járnak át hozzánk és a párom nem szeretne elköltözni, mert ő imád itt lenni és mindennap a szüleivel lenni.

De én belefáradtam, hogy egy élhetetlen kicsi faluban éljem le az életem, ahol a mindennapi programom gyerek előtt és már most gyerek mellett is annyi, hogy a szüleivel találkozzak.

Az én családom messze van, 200 km-re és sajnos emiatt is azt érzem, hogy nekem bőven elég lenne hétvégén őket látni, mert úgy érzem ez sok nekem, folytogató. Jönnek át reggel, jönnek át hozzánk este. Mikor kivisszük a babát sétálni akkor mindig menjünk be, üljünk le a kanapéra.

Ha olyanjuk van épp lecsesznek, hogy fújt a szél miért vittük ki, vagy beleszólnak hány percre visszük ki.

Akkor mikor még nem volt baba és kutyánkat sétáltattam lecsesztek, hogy ebben a faluban senki se sétáltat kutyát, nem szokás.

Akkor az tette az i-re a pontot, hogy mikor még nem volt a baba és szerettünk volna meglátogatni az én családom és megkértem, hogy etessék meg a kutyát, mert pénteken megyünk és vasárnap jövünk, azaz etessék meg szombaton, akkor párom apja kijelentette, hogy ő aztán biztos, hogy nem, mert neki van elég dolga, nem ér rá ilyenekre. Bezzeg arra ráér, hogy ha itthon vagyunk minden délelőtt és délután jöjjön hozzánk. Mindig ha a szüleimet látogattuk sose volt olyan, hogy épp ne akartak volna lebeszélni, mert épp a hó esik, a nap süt, az eső esik, épp a híradóba ezt azt mondták be.

Azt gondolom, hogy ez nekem már nagyon sok. Eddig tűrtem, most már megszületett a kisbabánk és úgy érzem, hogy én itt nem tudok neki nyújtani semmit, unatkozom itt, itt nincsen semmi. Szuper, hogy itt vannak a nagyszülők és odavissza vannak a gyerekünkért és ezért is járnak napi 2x le hozzánk. Gyerek előtt meg napi 1x jöttek.

De én belefàradtam abba, hogy mindig mindenről tudni akarnak, ami a mi életünkkel kapcsolatos. Én napi 1x írok pár sort vagy felhívom anyáékat, de ez se mindennap feltétlen. Pàromnak meg napi 20x csörög a telefonja, mert épp vagy az anyja vagy az apja hívja.

Ha kimegyek a faluból akkor már ők tudják hova megyek meddig leszek mindent és hívnak egyből hol voltam, mi volt ott stb.

Én azt érzem ez nekem sok. Én megfulladok.


Nagyon sajnálom, hogy erre én most jöttem rá!! Hogy itt a kisbaba.

A kisbaba nagyon sok érzést megváltoztatott bennem.


Azt érzem, ha most nem lenne a kisbaba akkor én már nem lennék itt. Nagyon hülyének érzem magam és irigy vagyok azokra az emberekre, akiknek nem egy anyámasszony katonája férjük van, hanem pl. Építkeznek kisvárosra szülőktől függetlenül és önálló, független, boldog emberek.


Nem azt mondom, hogy ne látogassuk őket, de én nem szeretnék a szájukban élni, szeretném visszakapni a régi életemet!!!:(


Ahol nem csörög folyton a telefon és nem jönnek úgy àt hozzánk, hogy sikítok, mert egyszer csak nyílik az ajtó, mert persze van kulcsuk...


A párom szeretné a házunkat itt megtartani, mert oda-vissza van érte és max úgy lenne hajlandó elköltözni, hogy hétvégére mindig eljövünk ebbe a házba.

Azonban én nem tudom, hogy ennek így van -e értelme. Én nem akarok vitatkozni a szüleivel, elég nyersek és elegem van. Nem akarok magyaràzkodni nekik, hogy miért nem kérek ebből az életből!!! Hányingert kapok attól, hogy ezt el kelljen magyaráznom! Nem kívánok kioktatást más szüleitől. Szeretnék szabadon élni.


Sokszor már olyanokon gondolkodom, hogy jobb volna meghalni, de hát itt a kisbabám. Vagy elválni, de itt a kisbabánk.


Kérlek segítsetek nekem.



febr. 18. 18:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a szó és mondatismétlésekért. Sokszor mondtam, hogy nekem ez sok.
febr. 18. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Válj el, meg fogsz bolondulni, nem fognak élni hagyni. Ha nem is magadért, akkor a gyereked miatt.
febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek el. Költözés után az elején még jártok minden hétvégén, aztán ezek ritkulnak és beáll egy normális mennyiség. Vagy csak a férjed megy minden hétvégén, te meg havi 1x.
febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem a párodtól akarsz elválni, hanem a falutól és a szüleitől. Így aztán az a kérdés, hogy mennyire erősek azok a láncok, amik odakötik őt.

Beszéljétek meg, és ha nem hajlandó, akkor még válás nélkül is elköltözhetsz. Ha nem jön utánad, akkor válás, de addig azért add meg neki az esélyt!

febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem egészen értem a helyzetet. Ismerted a környezetet, a szüleit, a velük való kapcsolatodat és úgy gondoltad, hogy ha majd babatok lesz, nem szólnak majd bele ?
febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Eso utan koponyeg. Hamarabb kellett volna gondolkodni.


A helyzet jobb nem csak rosszabb lesz, egy csecsemovel meg hova mennel, mert gondolom milliok nincsenek tarcsiban

febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel úgy tűnik, hogy nem a pároddal van a bajod, hanem a szüleivel és a faluval, így először nem a válásban gondolkodnék. Értem, hogy már máskor is mondtad neki, hogy neked ez így nem jó, de ha nyíltan megmondanád neki, hogy te mennyire szenvedsz és már a váláson gondolkodsz ezek miatt, annyira szenvedsz, akkor lehet ő is nyitottabb lenne a költözésre. Ha pedig messzebb lennétek, nem járkálnának át az anyósék naponta kétszer és máris sokkal elviselhetőbb lenne a helyzet.

Ha így sem hajlandó és maradna a válás, tudnál hova menni a babával? Meg tudnátok élni normálisan így is?

febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem opció az elkoltozes? Milyen ember a párod, ha olyasmire kényszerít, amit nem akarsz?
febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én válnék mielőbb. Van hova menned? Ezen gondolkodj elsőnek. A kisbaba akkor is a tiéd, ha elválsz, őt nem veszíted el.
febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Koltozz el es hagyd ott a gyereket.

Eld az eleted problema nelkul egy nagyvarosban.

febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!