Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után vége. Mindkette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után vége. Mindketten nagyon kiakadtunk. Mi legyen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a párom, vagyis most már az expárom 18. a másfél éves évfordulónkon szakítottam vele, mert már nem tudtam elviselni. nagyon szerettem, és nagyon szeretem még most is, de megváltozott. 14 éves korom óta senki másra nem tudtam gondolni, és ő is így van ezzel. én még mindig szeretem, de tudom, hogy nem változik vissza olyannál, mint volt.

adjak neki még egy esélyt (már megint) és reméljem, hogy újra olyan lesz, mint volt, vagy tényleg ennyi volt?

nagyon fáj most... és látom rajta, hogy neki is, lassan belebetegszik...


2010. okt. 24. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem olyan, mint amilyennek megszeretted, és nem tudod ezt elviselni akkor minek akarsz tovább kínlódni. "Hátha visszaváltozik-ra" nem lehet alapozni. Majd kiheveritek, és ennyi. Fiatal vagy még.
2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem szimulál, hogy visszafogadd? Ha nyomós okod volt a szakításra és mint írod, már több esélyt is adtál neki, ne fogadd vissza.
2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak az a baj hogy nem olyan mint a kapcsolat elején megsúgom hogy olyan nem is lesz.Mindenki változik akár egy év alatt is.
2010. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!