Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet hosszútávon, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszútávon, ha nem tudunk kommunikálni egymással?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy velem van-e a baj vagy egyszerűen nem illunk ossze kommunikacioban.

Ha baratokkal beszelgetek vagy ujonnan megismert ferfiakkal vagy akarmilyen haverral akkor gordulekenyen megy a kommunikacio, ha elter a velemenyunk akkoris megbeszéljük kulturaltan. Nem egyszer ereztem azt, hogy huh mennyire jóarc xy, mennyire jo vele beszelgetni es forditva is visszamondjak ram.


Ekozben a barátommal is probalnek jokat beszelgetni es egyszeruen nem megy. Tamadasnak, sertesnek vesz szinte mindent. Folyton magyarázkodnom kell es azt erzem vedekezni kell, hogy en nem akarom ot bantani. Ha eppen nem veszi magara akkor meg egyszerűen hallgat vagy teljesen irreleváns kerdeseket tesz fel es az meg sajnos elkezd idegesiteni, hogy válaszolgatok jelentektelen keresztkérdésekre ahelyett, hogy beszelgetnenk normálisan.

Tobbszor elfogott mar ezaz erzes, hogy nem lehet vele beszelni. Valami kellemetlen es inkabb ilyen vallatas az egesz, minden lepesemre rakerdez vagy magyarázkodás, hogy nem akarom ot bantani.


Azert vagyok bizonytalan ebben, hogy kivel lehet a gond, mert amugy neki sok baratja van es gondolom azert van ennyi, mert biztosan jo tarsasag es pont en vagyok a zárkózottabb szemelyiseg az introvertáltabb.


A masik ami miatt bizonytalan vagyok az, hogy ez visszatérő dolog a kapcsolataimban, marmint az, hogy van valami gond a kommunikacioval es mar nem elso az, hogy olyan baratom van aki mindent sertesnek vesz vagy nem kapcsolodik igazan kommunikacioban. Es itt nem arra kell gondolni, hogy serto poénokat mondok, hanem pl beszelek turazasrol. Majd mondom altalaban a ferfiak szoktak vadturakra jarni. Mire a reakcioja mar felhaborodva “most ezzel mit kezdjek?most erezzem magam rosszul azert, mert a ferfiak jarnak?” es rengeteg hasonlo szitu stb.


Nem tudom érdemes igy maradni mellette? Nem akarok eveket pazarolni, ha semmi ertelme.

Valamint honnan tudhatom nem az en hibam, hogy ilyen a kommunikacio?


febr. 23. 12:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

"Es itt nem arra kell gondolni, hogy serto poénokat mondok, hanem pl beszelek turazasrol. Majd mondom altalaban a ferfiak szoktak vadturakra jarni. Mire a reakcioja mar felhaborodva “most ezzel mit kezdjek?most erezzem magam rosszul azert, mert a ferfiak jarnak?” es rengeteg hasonlo szitu stb."


Most vagy nem bírják elviselni a"hülye"/hülye dumáid, vagy azt hiszik, hogy rá akarod őket szedni olyan dolgokra amelyek nekik nem tetszenek.

Mondjuk a túra példa tényleg ostobaság, nem sok értelme van...

febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
De ha eleve rendszeresen hülyeségnek értékeli a barátnője mondandóját, nem sok keresnivalójuk van egymás mellett.
febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Hát igen, de a túra példa tényleg ostobaság lássuk be.
febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Biztos én is egy ostoba nő vagyok, számomra ez nem hangzik ostobaságnak. És nem gondolnám, ha ezt a mondatot, elmondanám a férjemnek, ő engem ezért ostobának titulálna.
febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Már nem azért, de még azt se tudja, hogy idegen, haver a legjobb arcát mutatja. Logikus, hogy egy idő után az egyiknél bármilyen kapcsolatban is vagytok alábbhagy a lelkesedés, elmúlik a kezdetleges varázs és megszokja a másikat, észreveszik egymás hibáit és olykor kifut a bableves.

Ha állandóan ilyesmi probléma áll fenn a kérdezővel akkor benne is van hiba.

febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
Értem. Gondolom akkor a hosszabb táv az oka a hapsi ál-sértődgetésének meg a keresztkérdéseknek is, ahol is lehet magyarázkodni.
febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen semmi témákkal hozakodik elő valaki úgy hogy semmi célja vele az idegesítő. Ha meg azért csinálja mert rá akarja szedni valamire amire a másik nem vevő nem csoda, hogy megkapja a magáét. Nem tudjuk mi az egész história. Konkrét esetek nincsenek megosztva, nem tudjuk hogyan is zajlott le a volt kapcsolata, vagy a mostani. Valami nagyon félremegy és lehet a kommunikáció, mert nem illenek össze, ostobaságokat beszél, vagy eleve nem szereti a párja. Nem lehet kijelenteni, hogy csak az egyik fél hibája, inkább mindkettőé mint ahogy gondolja önmaga is a kérdező.
febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

nem csoda, hogy megkapja a magáét


Szép kapcsolatban élhetsz te is.

febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Személyeskedünk látom. Másra nem igazán futja, mi?


Tessék írd le az okos mondandód akkor mindenféle bővebb információk nélkül miért is nem működik a kommunikáció TÖBB emberrel és nemcsak a mostanival nyugodtan.


A túra még mindig csak egy példa amit ő hozott fel és nem én. Amúgy meg nem szó szerinti letolásról írtam hanem arról ami fel van tüntetve:


“most ezzel mit kezdjek?most erezzem magam rosszul azert, mert a ferfiak jarnak?”


Igaza volt bármelyikről is van szó. Mit lehet arra mondani, hogy jóval több férfi túrázik, mint nő? Azt, hogy: "igaz, vagy, hogy oké én is fogok mostantól túrázni, vagy gyerünk együtt drágám?" vagy mit?


Buta példa, írjon mást, ossza meg hol megy félre a kommunikáció, konkrét példákat és akkor majd lehet hasznosabb választ is írni.

Találgatni lehet csak. Attól egyébként, hogy azt írtam, hogy ostoba a túra példa az még nem egyenlő azzal, hogy a kérdező ostoba. De tapasztalatlannak tűnik hiszen nincs tisztában azzal sem, hogy az elején mindenki a legszebb arcát mutatja! Más is azt írta és le van pontozva pedig igaz.

febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%

"vadtúrákról" volt szó

Magam is azt gondolom, inkább férfiakat vonz az ilyesmi. Nők közt kevesebb az adranalinfüggő, tapasztalataim szerint.

febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!