Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés
szakítottunk a barátnőmmel, két hónap múlva újra össze jöttünk, nekem ez idő alatt volt szexuális kapcsolatom, szerintetek ez megcsalásnak számít? nagyon rosszul érzem magam miatta

febr. 24. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

El kell mondani, mert nem lehet egy szakítás után újrakezdeni a kapcsolatot hazugságokkal, titkokkal. Nem fogod tudni megjátszani, hogy minden rendben van és még helyreállítani is a kapcsolatot ami nem erős. Még akkor is nehéz lenne ha nem történt volna meg az eset. De mivel lezajlott még az is a vállaidon lesz pluszként. Túl lehet azon lépni ha elég erős az az érzés kettőtök között, de azon nem, hogy megöl a lelkiismeretfurdalás, vagy a félelem nehogy kiderüljön!

El kell neki mondanod, hogy tiszta lappal indulhassatok, vagy külön utakon járjatok.

Hiába volt "vigasz" a másik az a "vigasz" is baromi sokat jelent ha lenn vagy.

Meg számít ha tönkremegy miatta újra a kapcsolat vagy így-vagy úgy.

Ha volt merszed megtenni akkor legyen elmondani is.

Nem mászol ki ebből úgyse.

Ott fog feletettek lenni mint egy sötét felhő.

Nincs értelme titkolni!

febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, milyen "volt mersze megtenni"? Akkor már NEM voltak együtt. Miért kéne, hogy bármilyen lelkiismeret furdalása legyen? Akkor valószínűleg nem tudta, hogy újra együtt lesznek. Most akkor cölibátust kellett volna fogadnia, csak egy "lehet" miatt? Úgy tűnik ez alatt a kérdés alatt most túl sok a "szép, romantikus lélek", csak ez a realitás talaján nem állja meg a helyét. Én utoljára kiskamaszként voltam ezen a szinten...
febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha elmondod neki, akkor minden tiszta. De sunyítani fogsz, mint minden faszi. Férfiak és a becsület. A két szóban még ugyanaz a betű sincs benne.
febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 mivel 2 hónap után újra osszejottek ezért nyilván még érzett valamit a csaj iránt akkor is amikor a másikkal dugott. Számomra ez minden irányból gusztustalan hogy úgy volt együtt mással hogy közben elvileg engem szeret de azért nagy duzzogva mégis meg tudta dugni amazt.

Ezért borítja ez ki általában az embereket.

febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!