Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne így házat vennünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne így házat vennünk?

Figyelt kérdés
A barátommal nem élünk együtt, de albérletbe se szeretne velem költözni, mert nem szeretne másnak fizetni. Házat szeretne venni úgy, hogy egy percet nem éltünk együtt. Azt mondta ő teljesen megbízik bennem, már a jegyese is vagyok. Szeretné, ha én is adnék a házba, pl. bútorokat vehetnék bele én.
febr. 25. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem költöznék így össze. Vagy, ha mégis, mindent lepapíroztatnék hivatalosan. Mit, mennyiért vettem, vittem oda, mi lesz az osztoszkodás alapja ha szétmentek stb. Mert ez így nagyon lutri.
febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon jobb a saját ház, mert az a tiétek lesz, nem egy főbérlőnek megy a pénz. Más kérdés persze, hogy együtt maradtok-e a barátoddal...
febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Belemehetsz, de amit te adsz bele, arról gondosan őrizd meg a számlákat. Ne csak 1-2 évre, hanem örökre. Sose lehet tudni.
febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek össze legalább egy fél évre. Ha minden stimmel, akkor el lehet kezdeni komolyan venni egymást. Biztosan nem ugranék bele közös ingatlan vásárlásba, sem hitelbe, amíg nem éltem valakivel együtt huzamosabb ideig.
febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Valóban szokatlan mostanában, de én tudok ilyen esetről, ahol pont ugyanez történt, azóta házasok családdal.

Nem biztos, hogy valami azért hülyeség, mert mások nem így csinálják és mert mások szerint hülyeség, lehet, hogy a ti kapcsolatot ok valóban igazán jó. De persze ettől függetlenül garancia nincs semmire.

febr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen komolytalan ez az egész. Nem éltetek együtt, de már megkérte a kezed? Minek? Biztos nem házasodnék vagy jegyeznék el úgy valakit, hogy egy percet nem éltem vele. Ekkora hülyeséget meg véletlenül sem csinálnék, hogy közös házat vennék valakivel, akivel egyrészt nem éltem együtt, másrészt nem vagyunk házasok.
febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem ő akar házat venni saját pénzből amihez annyi közöd lesz hogy vehetsz bútorokat. Nekem is vegyél légyszi egy új ágyat. Idióták...
febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet egy pár hónapig. Addig ne vegyetek közösen semmit.

Főleg a lánykérést nem értem ebben a formában.

febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy magyar sose mond ilyent.
febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez neked dilemma, akkor nem vagy igazán szerelmes belé. Ha szerelmes lennél, boldog lennél, hogy megkérte a kezed, boldog lennél, hogy végre összeköltözhetsz vele.

Az ő hozzállása is furcsa, mi az, hogy "megbízik benned", miért nem azt mondja, hogy szeret? Most akkor ez szerelem vagy együttműködési megállapodás?

Ha pedig szeretitek egymást, akkor hűség és kitartás egymás mellett, és együtt bármibe bele lehet fogni, a közös otthonba is.

febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!