Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak,hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,hogy barátnőm ne beszélje ki a kapcsolatunk minden részletét a barátnőinek?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és kezdtem visszahallani dolgokat a kapcsolatunkból. Elég intim részleteket is.

Így rákérdezetem a barátnőknél és némi nyaggatás után bevallották,hogy kistúlazassal azt is tudjak,hogy a pöndörödik a farokszőröm.

Éz pedig szerintem gáz és ciki.

Mit kéne tennem,hogy leszokjon a barátnőm az életünk kiteregetéséről.



febr. 25. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Megkérheted, de maximum azt fogod elérni vele, hogy jobban titkolják majd.
febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Hát ja, intim téma gáz.

de szerintem barátnődnek és azz ő barátnőjének is sok szexpartnere volt, így náluk ez "normális" téma...

febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

ez extrém durva volt ilyen csajom, nem fog változni most meg mondom hozzá kell szokni.


ebben az a legdurvább hogy olyan mint ha n+1 csajod lenne de csak 1 dughatsz.


mert az összes barátnő bele szól ám mindenve és közvetetten az ő elvárásaiknak is meg kell felelni.


rajtam nagy volt a nyomás nem megértem semmi rosszat mondani mert másnap végig kellett hallgatni hogy mindenki szerint nálam van a baj......


aztán e miatt a passzivitás miatt végül uncsi lettem....



menekülj ha a nőd nem változik mert ez hosszútávon nagyon rossz

febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Eleg nagy problema ez. Felvet egy csomo kerdest, hogy a kifexsegett intimitas mit is jelent valojaban. Azt biztos, hogy a kettotok kozott levo bizalmat rombolja. Ezt nyugodtan veheted arulasnak is. Lojalitasi hianyossag is egyben. En biztos nem szeretnek ilyen kapcsolatban elni, te miert teszed? Pontositok, nekem nem tudnal olyan indokot mondani, hogy ezt barkitol elviseljem.
febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Kétlem, hogy a barátnői elárulnák egy kvázi idegennek.


És te ugyanúgy beszélsz a nődről, sőt ocsmányabbul.

febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem beszélek rolla ocsmanyul,miért tenném?

Szeretem és nem kurvám.

febr. 26. 00:16
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Én szakítanék.
febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is van egy legjobb barátnőm. Mindent is tudunk egymásról. Szóval igen ha szóba jön a szex azt is megbeszéljük. De erről csak mi tudunk. Nem adjuk tovább senkinek.


Ha az én párom ráírna a barátnőmre vissza se írna nem hogy elmondja hogy én elmondom. Jóban vannak dumálnak hs fentvan a barátnőm de nem irogatnak... Ez nekem abszurd és gerinctelen.


Ha vita van is elmondom a barátnőmnek mert ki kell adnom valakinek. Ő elmondja a véleményét hogy szerinte ki hol hibázik, én ezt átgondolom és úgy cselekszek ahogy én látom. Természetesen nem mindig úgy ahogy a barátnőm látja.

febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Jó reklám után jönnek az érdeklődők.
febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szád és mondd meg a csajodnak hogyha pletyizik még egyszer a kettőtök kapcsolatáról akkor elhagyod.
márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!