Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja elhidegült kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja elhidegült kapcsolatban van értelme a párterápiának?

Figyelt kérdés
febr. 26. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Mindig van, de ahhoz mind a két fél kell.

Ha akarsz beszélni ezekről, írj!

febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor, ha a másik fél is akarja.
febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem az számít, hogy hány hónapja hidegültél el, hanem hogy milyen kapcsolatot akarsz megmenteni.
febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
2 hónapos kapcsolatban nem éri meg. Nem elhidegült tőled, vagy te tőle, egymástól hanem egya nem voltatok szerelmesek egymásba. Szalmaláng ami elmúlt ilyen rövid idő alatt. Ezen nincs mit helyrehozni, nem lehet.
febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4# nem a kapcsolat tartott két hónapig, hanem annyi ideje hidegültek el.
febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Ja. XDD


Bocsánat, hülye vagyok.



Öhm, kérdés akarjátok-e tényleg mindketten és lehet-e helyrehozni.

Ha súlyos a probléma, vagy sok és a párterápia során jóformán majdnem teljesen változtatni kéne minimum egyikőtöknek nem lesz sikeres, mert nem fog tudni megváltozni, vagy míg oda eljut a másik megunja, belefárad.


Nem mindegy miért is történt az elhidegülés.


Nem akarod legalább nagy vonalakban felvezetni?

febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. Két hónap nem sok idő, még az elején kezelitek a problémát.
febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig van értelme.

Lehet, hogy először nem párterápiára, hanem egyénire érdemes elmennetek külön-külön.

febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
9 éve vagyunk együtt. Nagyjából 2 hónapja tart a távolság tartás, nem beszél velem...stb mert túl hideg vagyok hozzá. Én szimplán elmondtam mi az ami zavar és mit szeretnék (nyitott kapcsolatot) ő ezzel nem ért egyet, csak engem szeret, de ez úgy semmiben nem mutatkozik meg, szexuális téren sem.
febr. 26. 11:13
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaa. Hát ha ennyire mások az igények, akkor azzal a párterapeuta sem fog tudni mit csinálni. Mit vársz tőle? Hogy beszélje rá a nyitott kapcsolatra?
febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!