Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér a shibari mással egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a shibari mással egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátnőm szereti a BDSM-et, és az egy erős fetise hogy szeret kiszolgáltatottan megkötözve lenni szex közben. Viszont annyira szeret így megkötözve lenni, hogy a szexualitás nélkül szeretné ezt másokkal is gyakorolni, megélni.


Én ezt eléggé intim dolognak találom, és rosszul esik hogy másokra is szüksége van hogy ezt megélhesse, viszont mivel másokkal csak a kötözés részét élné meg, nem érti hogy ez miért eshet nekem rosszul.


Mit gondoltok, nekem kéne nyitottabbnak lennem erre, vagy érthető hogy kicsit szorongok emiatt?



febr. 26. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Én a partneremnek ezt hagynám megélni
Nekem ez túl sok lenne
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked ilyesmi nem fér bele akkor engedd őt el örökre.
febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le is írtad, hogy neked nem fér bele. Tök jó, hogy ilyen őszinte veled, de előbb-utóbb úgyis megteszi, a hátad mögött.
febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi volnék, mi lenne arra a reakciója, ha te meg más valakit akarnál megkötözni úgy, ahogy őt.
febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt fordítsd meg a helyzetet. Ahogyan a #3-as is írja, és kérdez meg hogy ő mit szólna hozzá, ha téged kötözne egy nő. Vagy mondjuk eljárnál egy dominához aki csak úgy elnáspángol mindenféle szexuális együttlét nélkül. Bár ez utóbbi már kicsit lehet hogy több a shibarinál. Minden esetre ha ezt felteszed neki akkor lehet ő is átérzi.

De amúgy Neked kell eldöntened hogy Neked belefér-e. A leírtak alapján nem, ami rendben is van, ha Te így érzel.

Én kedvelem a BDSM-et és lehet hogy engednék a páromnak, de ez valószínű csak a beállítottságom miatt. Bár könnyen lehet hogy egy alkalom után megbánnám.

Minden esetre magad dönts. Az biztos, hogy a párodnak hiányozni fog a BDSM, ha veled nem éltheti meg. Nem ismerlek Titeket, mióta vagytok együtt, mennyire komoly, de ha úgy érzed engedd had élje meg mással, és keress Te is olyat, akinél ilyen kérdések nem merülnek fel, mert egyezik az ízlésetek.

febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Es nekem mar az oncelusag kategoria. Instant kuka, mert ez fals ertekrend.
febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabor49 ***** válasza:
75%
en hagynam ez izgat akar szex is lehetne bar jelenleg nincs párom 50/f
febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy tudod feloldani a dolgot, hogy te is ott vagy, vele, mondjuk azért, hogy tanulj, hogy otthon jobb legyél benne, ő is megkapja mástól, a másfajta kötözést, esetleg több technikával, te is vele vagy, így mégsem annyira intim a dolog, és valóban el is tudsz lesni ezt-azt.
febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 wrestler56 válasza:
100%
A 7-est erősítem. A shibari nem sport. Lehet művészetnek tartani, de ténylegesen szoft szex. Ha nem akarja, hogy ott legyél, más gondolat is lehet mögöttesben. A lehetőség megteremtése a tényleges szexualitásba átmenethez. A dom partnerét sem tudom, ha egyedül vannak, mi tartaná vissza a helyzet kihasználásától? A becsületszó?
febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Én még azt is megengedtem hogy kikossek és megszadizzak jol elvertek palcaval ostorral, szex nem volt
febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!