Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl reagálom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom vagy tényleg van benne valami? Nem szeret már?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal 2 éve (Én 24L, Ő 27F), de még nem lakunk együtt. Most szeretnénk majd nem sokára összeköltözni, de nem értem a viselkedését..

Tudom, hogy szeret, mert mikor velem van ki mutatja nagyon is folyton ölelget, csókolgat, törődik velem, ezzel semmi probléma nincs.

DE van egy rokona aki lány (23 éves), már sokszor láttam ezen a lányon, hogy be jön neki a pasim (hiába rokonok), és ezt már a barátom is észrevette. Beszéltünk is már róla. De mivel nem lakunk együtt még és gyakran van a családjával, ahol ez a lány is ott van akkor amikor írok a pasimmal annyira megváltozik. Nem érdekli annyira amiket írok neki, alig válaszol nekem és a válaszai is annyira közömbösek, mintha nagyon el lenne foglalva.. Egyébként ők jól elvannak egymással, sokat nevetnek együtt, de ezzel nem is lenne gond, ha eközben nem szarna le teljesen kb. Olyankor az sem érdekli ha összeveszünk, teljesen el van nélkülem kb eszébe sem jutok. De mikor megkérdezem tőle, hogy miért fura amikor vele van, akkor azt mondja hogy nehogy már egy rokonára legyek féltékeny. És már cikinek érezném magam, hogy ezt megint felhozzam neki. De szerintem ez nem normális, főleg hogy mindketten tudjuk, hogy bejön a lánynak. Most akkor amúgy nem is szeret engem csak megszokásból van velem, megcsalna vele? Vagy lehet már megcsalt? Hogy derítsem ki? Én nem tudnék ilyen lenni vele. Ti mit gondoltok erről?


febr. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Természetes, hogy amikor a családjával van, velük foglalkozik, nem a telefonján babrál.
febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy dugnak. Lehet, hogy rokoni kapcsolatot ápol vele, megérti őt, neki panaszkodik rólad, feltunningolja. De az biztos, hogy nem volt beléd szerelmes soha! Fellángolás voltál és megtart téged míg nem jön más, aki neki érdemes a barátnői posztra.

Az is lehet, hogy nem vele csal hanem mással/másokkal.

Igazából lényegtelen mit csinál, nem bízol benne úgyhogy szakíts vele, vagy várd meg míg ő pattint le téged. Te döntésed.

febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

Próbáld ki, hogy ha kettesbe vagyok erről őszintén beszélgettek. Mondd el neki, hogy neked milyen rossz érzéseid vannak ezzel kapcsolatba. Két féle reakciója lehet, ha szeret akkor megérti (ha közbe beszél mondd neki hogy hallgasson végig). Vagy ha nem szeret adj neki ultimátumot, lehet nem jo döntés de ha nem változtat akkor bajok vannak. Nekem volt hasonlo tapasztalatom. Az exem a hugának nevezett lánnyal sokkal többet volt és jobban szerette, en szakítottam is vele. Szóval adj neki ultimátumot, hogy ha nem képes magán válzoztatni akkor elhagyod. Ez egy olyan féle manipuláció, egy opció ez is lehet.


18/L

febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem én hogy a családdal van kevesebbszer válaszol viszont még nem költöztek össze tehát a családdal van non stop. Ennyi idő alatt még nem kéne elmúlnia a szerelemnek és a párjával kéne foglalkozzon. Szerintem sem szerelmes beszéld. Olyan mint ha csak azért lenne veled mert hát az a csaj még is csak rokon és hogy nézne ki ha vele kezdene. Jah és azért mert kevesebbszer válaszol kedves 1 kommentelő attól nem kellene leszarom stílusban hozzáállni a párjához akit elvlileg szeret.

Kérdező az meg hogx ha együtt vagytok ölelget csókolgat semmit nem jelent max annyit hogy kedvel. Én is voltam már ilyen pasival azt hittem szeret azért csinálja de nem. Ez nála csak amolyan kedvesség volt ha már dugtunk. Szóval gondolkozz el mi a fontos neked hogy lelki nyugalomban legyél nélküle vagy a folyamatos stressz a féltékenység a rokon miatt. Mert persze ő soha nem fogja beismeri hogy vajas a füle ezt ne felejtsd el.

febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!