Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok így páréves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok így páréves kapcsolatban nők, hogy annyira kimerített agyilag a pasitok, hogy kezdtétek elhanyagolni magatokat, már nem érdekelt hogy néztek ki stb ?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan 3-4 éves kapcsolatra, amely toxikus es a pasiról kiderül hogy csomó hibája van, megcsalt elejétől, párhuzamos kapcsolatot futtat, szerencsejátekozik, hazudik es mindez akkora stresszt jelent ezt megtudni es feldolgozni, előkészülni a szakításra, hogy hirtelen azon találod magad hogy már elhanyagolod a külsőd, csókosok, hízol es már nem is érdekel hogy tetszel e vagy nem, én most vagyok itt, szakítás után, meghízva, kimerülve, hogy odajutottam, hogy azt érzem, hogy nem érdekel már se ismerkedés, újabb kapcsolat, csak mindenki hagyjon békén. Erre vágyom, már libidóm is eltűnt a sok stressz miatt es meg mindig nem jött elő ami nem is baj, mert csak bajt hozott rám
febr. 26. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:
* elhanyagolod a külsőd, csokizol, bocs
febr. 26. 22:33
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Teljesen normális amit érzel, engem is átvertek (hogy szépen fogalmazzak), most egyedül vagyok egy egyéves gyerekkel. Hagyj időt magadnak mindent feldolgozni, ha kell sírni sírj. Tűzz ki magad elé célokat (nekem pl 10 kiló fogyás, jogsi, autó), dolgozz ezeken.

Nekem például nagy szükségem van a szexre. Egy régi ismerősömmel futottam össze, felmentem hozzá. Végigbeszélgettük a napot, nagyvonalakban elmondtam, hogy átvertek stb. Úgy éreztem magam, mintha évek óta minden nap beszélnénk egymással,bizalmas volt a légkör.

Majd este én kezdeményeztem a testi kontaktot. Magamon is meglepődtem, de nagyon fontos, hogy ami jól esik éppen, amire vágysz, azt csináld, de semmiképp se engedd magad kihasználni, az emberek kiszagolják, ha valaki padlón van érzelmileg.


24/N

febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem jön h sírjak egyszerűen kimerültem agyilag csak enni es feküdni es pihenni akarok miután dolgom es munkám elvégeztem. Nem érdekel senki es semmi. Libidóm is eltűnt. Örülök, hogy békében vagyok es mindenki békén hagy. Nem vagyok szomorú örülök hogy végre egyedül vagyok es nem ismerkednék semmi pénzért
febr. 26. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, akkor tedd ezt. Pihenj, feküdj, kapcsold ki az agyadat amennyire csak tudod. Akkor hol itt a probléma?😌 Azt tedd, ami jólesik.
febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már olyasmi kérdésem is hogy lehet az hogy a kapcsolatban az egyik tönkremegy, a másik ugyanakkor meg sugárzik fel van töltődve és közben ugyanabban a kapcsolataban van mindkettő.


Én azt vettem magamon ésszre hogy kikészítenek a viták, vagy ha nincs velem, az instabilitás, a párom meg ugyanakkor majd kicsattan a boldogságtól kiegyensúlyozott, parfümözik fütyörészik.


Szerintem ez az amikor energiavámpírral van vki.

febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon gyakori. Ami nekem bevált, hogy minden kapcsolatot megszakítani az ilyennel. Jót tud tenni egy kis környezetváltozás. Nem azt mondom, hogy el kell költözni, de picit kimozdulni, túrázni, stb. Fontos, hogy valamennyire aktív maradjon az ember. Nem kell feltétlen edzőterembe járni, én nagy sétákat tettem, zenét hallgattam közben valami nyugodt helyen. Aztán fokozatosan, elkezdtem megint kozmetikushoz járni, megcsináltattam a körmöm, a hajam, néha eljártam masszíroztatni, sokat beszélgettem a barátaimmal, stb. Ha nagyon nem akar változni az állapot, pszichológusi segítségen is elgondolkodnék. Mert nem szabad beleragadni ebbe az állapotba, azzal semmi nem lenne jobb.
febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is tönkretett idegileg, kimerített es rongy lettem a sok megalazastól es csalódástól
febr. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!