Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevesebb intimitás, eltávolodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb intimitás, eltávolodás. Hogy hozzam fel és hogy változtathatunk ezen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, kb egy hónapja észrevettem barátnőmön hogy szinte alig ér hozzám, nincsenek spontán csókok, simogatások amik eddig jellemzőek voltak.

A szex nem ritkult, majdnem minden nap együtt vagyunk, bár az orál is kb megszűnt részéről. Pedig korábban ezzel keltünk, feküdtünk. Na jó nem mindig, de gyakran. A szexen kívül nem igazán érintkezünk, ha masszírozom se viszonozza már, max ha megkérem de akkor is le tudja 2 perccel és inkább tv vagy telefon... Sokszor mondja hogy szeret, de a tartalom nekem kezd eltűnni.


Ha ezt így felhoznám és elmondanám, sírna és kiborulna saját magára, hogy ő milyen bunkó és figyelmetlen stb. Változtatna, de tudatosan, ami nem tudom jó e.


Mit csináljak, ti mit csinálnátok a helyemben?


Én 30f, ő 26n.


Ja mielőtt írnátok, a megcsalás teljesen kizárt (legalábbis a fizikai megcsalás. Azt nem tudom kivel és mit beszél)


febr. 27. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
És ha csak elmondanád neki, hogy mire vágysz? Nem azt, hogy kevesebb lett, meg eltűnt, hanem inkább pozitívan kommunikálni. Úgy szeretem, mikor hozzámbújsz, mikor megmasszírozod a nyakam. Ilyenek. Ezt nem lehet támadásnak venni.
febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
És mi van akkor hogyha ő nem érzi, hogy szereted és azért kevesebb a testi érintkezés, kifogyóban van? Te kifejezed tettek által főleg, hogy szereted, vagy csak szexben gondolkodsz? Nen lehet depressziós, nem érte valami nehézség, munka kapcsán nem kimerült, családi ügyek?
febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Udvarolj neki segits flörtölj napkozben aztán este lesz vágya
febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtisztább, ha leülsz vele és elmondod, hogy úgy érzed valami változik a kapcsolatban és szeretnéd megbeszélni. Ha teátrális hisztit csap, akkor mondd meg neki, hogy gondolja végig magában és szeretnél még rá visszatérni, normális emberi módon megbeszélve, ha lehiggadt.

Biztos én vagyok túl racionális, de a hidegráz attól, mikor valaki krokodil könnyekkel és/vagy üvöltéssel képes csak az érzelmeit kezelni, vagy így próbálja kimenteni magát a számára kellemetlen helyzetből.

Ennél még az óvodásaimtól is többet várok a csoportban.

Nem kell, hogy jól essen, amit a másik mondd, de az ilyen akciókkal simán csak szabotálja a probléma normális átbeszélését.

Amíg nem tudod ő mit érez és mit, miért csinál, addig úgyse tudsz jót tenni. Ha meg azért nem mered megkérdezni, mert akkor drámázik, akkor már nagy a baj eleve, eltávolodás nélkül is. Legalábbis én így látom.

febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén elkell mondani, kiborul hát Istenem. Az egyes pl jót írt.
febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Az egyes nem jót írt, azzal csak kapargatja a felületet, húzza az időt. Őszintén beszélgetni kell vele, nem-e nyomasztja valami, nem-e hiányol valamit és ha hajlandó rá akkor javítani rajtuk.
febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont ugyan ez volt!

Ha mondtam ,hogy valami nem olyan amilyen volt vagy szeretném, akkor ugyan ilyen sírásba fulladt a dolog.


De egyszer elkezdtem neki mondani ,hogy én nagyon szeretem de az nem állapot ,hogy én,mint férfi, sosem mondhatom el ,hogy mi bánt,mit érzek! Milyen kapcsolat az ahol ő bármiért össze tud omlani,akár még sírni is és ez teljesen természetes de a másik oldal mindig csak nyel mert nem lehet elmondani...mert akkor ő milyen rossz meg hasonlók...pedig a fene se gondolja ezt!!!


A harmadi-negyedik alkalom környékén elkezdte elhinni, hogy nem kekeckedésből, rossz akarásból csinálom hanem nekem is vannak problémáim...

febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Na ezért nem kéne mindenféle lelki sérülttel összejönni. (kivéve, ha mostanában zuhant depresszióba, mert olyan bárkivel előfordulhat)

A párkapcsolatok kialakításához és működtetéséhez kell egy alapszint. Aki kiborul azért, mert a másiknak valami nem jó, annak nincs meg ez a szint.

febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!