Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van barátnőmnek hogy pasimmak valami gáz van mert nem csinál semmi férfiast nem is nagyon érdekli és nincsenek haverjai csak pár nem szép lánybarátja?

Figyelt kérdés
febr. 28. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

LOL, én örülnék, hogy nem sörözik, nem kell szagolgatni rajta, az autó, barkácsolás miért érdekelje ha mondjuk helyette érdekli a foci, motor, vagy szépen fest/rajzol, zongorázik? Téged miért nem érdekel az autó, barkácsolás, vagy ha hobbid akkor miért az?

Miért más ember véleménye szerint éljen?

Milyen barátokra gondolsz, akikkel inna, velük lenne nonstop és akkor az lenne a bajod, vagy az olyanok, akik kavarnák a kakit kettőtök között?

Ha neki a "csúnya" lánybarátnői elegek akkor idegennek mi köze hozzá?

Azokkal a "csúnya" lányhaverokkal mennyit van amúgy, nincs köztük ex, barátság extrákkal expartner, visszonzatlan szerelem véletlenül?

Én inkább a "csúnya" havernőkkel foglalkoznék a haverok és kocsik helyett.

febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
#7 🤣🤣🤣
febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus.....hála istennek hogy az én párom sem néz sportokat és nem jár el sörözgetni meg nem bütyköli a kocsiját. Még is férfiasnak tartom más véleményét meg magasról lesz**rom.
febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mintha már egyszer olvastam volna ezt a kerdést...

Szerinted ezektől ferfi a férfi?? Ha az én baratnőm mondana ilyet, telibe röhögném.

A komolyabb kapcsolataim egyik se sörözött, nézett sportot, barkácsolt, es talán egy tudta a kocsiján a kisebb hibákat maga megjavitani. Es nagy haveri társasága se volt egyiknek se. Mondjuk a kevés barát viszont mindig férfi volt...


És egyébként se a "barátnőd" mondja már meg férfi e a párod! Azért tettem "" jelbe, mert vagy sík buta, vagy irigy hogy nem egy ilyen piás, haverozós, fekete körmös valakivel vagy.

febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Ja megvan, komolyan lassan 4 hónapja ezen vergődsz? Ezalatt már kioktathattad volna a barátnőd...

Vagy troll vagy?

Vagy te vagy ez a pasi?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!