Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de nem vagyok biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem vagyok biztos benne, hogy vele kellene maradnom. Többször is ugyanott kötöttünk ki, hogy külön vagy együtt?

Figyelt kérdés
30as srác vagyok, párom 40 múlt és 7 éve együtt neveljük az előző házasságából született 2 kisfiút. Terveztünk közös babát de mostanában egyre többet mondogatja hogy ő már nem biztos hogy szeretne. Közben megritkultak az együttlétek, nem tetszik úgy mint nő és ami frusztrál inkább az az, hogy sokat gondolkozom a költözésen mert más életet akarok élni. Több társasági élet, edzés, kirándulások stb. Nem inspirál, nem tudok önazonos lenni. Kértem költözzünk külföldre de azt sem akarja. Szóval nem tudom hogy velük maradjak-e csak azért mert szeretem vagy inkább menjek a saját utamra. Ti mit tennétek?

febr. 28. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Külön utakon járnék.
febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerintem is lefutott dolognak hangzik. Elmegy még pár év és úgy érzed, hogy elment melletted az élet.
febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme...
febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat keresnék, akivel tudok családot vállalni, együtt tervezni.
febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ez sajnos már jobb nem lesz és nem is biztos hogy azért félsz elhagyni mert szereted hanem inkább a biztos pont a megszokás hogy újra kapcsolatot kell majd keresned. Szerintem mindenképpen éld a saját életed.
febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy boldog mellette, szerintem csak sajnalatbol vagy vele es azert, mert felelossegteljes felnott ferfi vagy.

De ha elengeded idoben, akkor neki is lehet meg lehetosege a boldogsagra, ezzel lennel fair.

De en azert elotte elmondanam tenyszeruen, hogy mi hianyzik az eletembol/a kapcsolatbol. Hatha van megoldas.

febr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt már nincs kérdés.

Ha egy kapcsolat oda jut, hogy dönteni kell, akkor ott már nagy gondok vannak.

Ha nem sikerül elsőre és véglegesen rendbehozni ezt követően, akkor ez nem működik egyszerűen.

Mindegy mi az ok.

Ha pedig már többedszer kerül elő, akkor már eldőlt, csak töketlenkedik mindkét fél, és mindkettejük idejét pazarolják szerelem ide vagy oda.

febr. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat. Igen biztosan közrejátszik ebben a dologban a megszokás, a változástól való félelem. Egyrészt elterveztem hogy majd mennyi mindenre jut időm, hova fogok elmenni, kikkel találkozhatok stb. Aztán jön az érzés hogy nélkülük ülök egy üres lakásban, egyedül iszom a reggeli kávét, hozzám nem szól senki, a kutyák nem jönnek elém este ha hazaérek. Hogy nem kell menni a srácokért az edzésre. És olyankor mindig belátom hogy nincs is olyan rossz életem. De mint párkapcsolat, nem működik. Felőrölbez az egész és tényleg csak telnek a legszebb éveim közben.
febr. 29. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy nem tetszik úgy, mint nő? Látod rajta az öregedés jeleit, vagy a megritkult alkalmak/elutasítás miatt "megcsúnyult"?
márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen nem vonzódom hozzá, nincs már meg a kémia köztünk. Emiatt ritkultak az együttlétek is nyilván. Ápolt, ad magára meg minden, csak nekem már nem tetszik, nem is nézném meg pl az utcán mint mikor összejöttünk. Annyit bántottuk egymást, annyi a sérülés hogy nem tudom vele elképzelni a jövőt. De amikor meg ott vagyunk, hogy külön költözünk akkor meg nem bírjuk meglépni. És csak megy az idő, ő 42 én 34, szerintem már gyereket se akar a két fia mellé.
ápr. 22. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!