Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős mérce ez így?

Figyelt kérdés
Ha olyan fene nagy egyenlőség van, akkor miért oké a lányok többségének poénból is ütögetni/csapkodni a pasiját? És miért oké azt mondani arra, ha ezt nehezményezi a férfi, hogy “na mi van, nyafka vagy?” és hasonló gázlángozásos dolgok…?
febr. 29. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A “gázlángozásos dolgok” egészen mást jelentenek.

Nem, nem helyén való a lekezelő zaklatás.

febr. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen módon tesz ilyet a csaj.

Ha tényleg csak „poénból”, ok nélkül csinálja, akkor rá lehet fogod, hogy szellemileg fogyatékos szegény.

Ha viszont azért teszi, mert előtte mondtál valami olyat, ami számára kellemetlen, akkor hirtelen felindulásból teszi és egyben amiatt is, mert amúgy komfortosan érzi magát melletted. Úgy érzi, hogy vagytok annyira jóban, hogy büntetlenül „megteheti”.

Kettős mércének meg akkor lehet nevezni, amikor szándékosan kárt is okoz neked, és amikor te ezt nehezményezed, akkor ő úgy adja elő, hogy „még neki áll feljebb”.

febr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Én viccből szoktam adni "taslit" a páromnak, vagy "megpöckölöm", de ez nyilván nem erős, nem okozok vele fájdalmat. Sőt, még szokta is mondani, hogy imádja, mikor ilyen "harcias" vagyok. 🙂
febr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Kulturától függ, van ahol normális, van ahol nem, mint ahogy van ahol az is normális ahol a férfi csapkodja a barátnőjét, és van ahol nem.

Ilyen körökben mozogsz, aztán ide jössz panaszkodni a kEtTőS mÉrCe miatt.

febr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Én nem csapkodom a férjemet. Viccből sem. Nem hiszem, hogy jó néven venné. Szerintem ez 14 felett már gáz.
febr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Haraból, ártó szándékkal senki ne ütögesse a párját, nemtől függetlenül.

Minden egyéb eset meg megegyezés kérdése. Ha a másiknak nem oké, akkor nem fér bele, ha oké, akkor meg oké, az ő dolguk.

Én nem akadok ki azon, ha a barátnőm a vállamba boxol gyengén, ő meg nem akad ki azon, hogy néha gyengén megpaskolom a fenekét. Másoknak ez nem fér bele. Másoknak meg lehet szexuálisan izgató a pofon, a fenekelés, a fojtogatás, a tökönrúgás, stb. Tök szubjektív. A kölcsönös megegyezés a kulcs .

febr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!