Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak vagyunk a párommal és én igényes vegetáriánus vagyok, vagyis egy növény evő cuki kis nyuszi' a párom meg összeeszik mindent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
márc. 1. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek külön
márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ez a kérdés?

Ha van is valami valóságalapja, mi a francnak vagy vele együtt, ha ez zavar téged? Vagy elfogadod, vagy nem jössz vele össze ilyen egyszerű.

Nekem volt vega exem, abszolút nem zavart, neki direkt úgy főztem, igaz a kapcsolat végére több húst evett, mint én🤣

márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Gondolom valami nyomi provokáló trollkérdés akar lenni…

márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, valamelyik nap már olvastam, csak akkor ocsmány volt a megfogalmazás
márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Répatortát
márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugrálj el :).
márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Miért kéne bármit is csinálnod?
márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel nem ételekhez írtad, ezért ebből problémát csapsz. Ha ebből problémát csapsz, akkor nem való neked párkapcsolat. :-)

Én kevés húsfélét eszek, azontúl is válogatós vagyok, és összeköltözés előtt kialakult egy egészségtudatos étrendem... Az maradt kettőnknél, hogy többnyire én főzök-sütök. Ami neki is jó, mert fogynia kéne. De ettől még nem kell lemondania semmiről és időnként készít magának saját kaját. Illetve olyan volt, hogy zöldéges májgombócleveshez külön kifőztem mexikói válogatást mindenféle zöldséggel és utána úgy tálaltam neki. Most ez pont zöldség és csak az én válogatásomnak nem felelt meg a keverék, de érteni kell a lényeget.

márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Illetve jobb példa: múlt héten sütött magának hurkát. Én a szagát sem bírom, ő egye nyugodtan.
márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok... viccet félretéve... mi a kérdés? Ez miért zavar téged vagy őt? Ha meggyőződéses vega vagy, és magadban puffogsz, amiért ő eszik húst is, akkor hagyd ott, mert nem vagytok egymáshoz valók. Ne próbáld meg erőszakkal megváltoztatni.

Vagy az zavar, hogy hogy megy a költekezés? Legyetek külön kasszán akkor, és mondjuk a rezsit fizessétek felezve, a kaját meg mindenki vegye magának.

márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!