Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partnerem akaratos és türelmetlen,egyszerűen nem tud várni és túl kényes.Hogyan tudnánk ezt lecsiszolni?(Jobbá tenni.)N

Figyelt kérdés
Ha pl előfordul hogy odanyúlna valamiért és én ott állok mert én is elveszek valamit már reklamál nekem,hogy na ő ezt akar meg azt akár.Teljesen nem látja át ilyenkor,hogy a másiknak is ott lenne dolga és úgy érzi neki mindenben elsőbbsége van.Pl direkt előttem megy el WC-re,mikor én már indulnék az ajtó felé.Annyit mondott egyszer nekem,hogy az ő gyerekkorában szocializmus volt és szó sem volt emberi elfogadásról és ő nem is empatikus.Nyilván mindenkinek lehetnek hibái de ez engem nagyon idegesít,hogy ő ilyen önző.
márc. 1. 21:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem is idegesít hanem inkább felbosszantja az agyam vele,pedig szeretem.
márc. 1. 21:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni megváltoztatni. Ő tudná saját magát, ha akarná, de az írásodból nem gondolnám ezt. Vagy elfogadod ilyennek, vagy menekülsz. Aki nem empatikus, annak az én életemben nem lenne helye.
márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nalunk is mindig ő megy be előttem a klotyóra, ha ez vigasztal.
márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezek pitianer problemak,amiket siman lehetne kezelni.

Mosdo/kad/vodor.

márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Már megint valaki, aki meg akarja változtatni a párját. Értsétek már meg, hogy ez nem megy. Csiszolni persze lehet valakin, de a te párod kőbunkó, ha csiszolsz rajta, akkor is az lesz. Vagy elfogadod ilyennek, vagy keresel olyat, aki megfelel az igényeidnek.
márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor eszem akkor megkér valamire, vigyem ki tegyem oda, mikor eszem. Mindig rá kell szólni hogy varjon már egy kicsit, pedig már millió éve együtt vagyunk, de őt is elkenyeztettek, az anyukaja a ai napig betakargatja ha naluk aszunk.

Engem is elkenyesztettek de szerintem meg mindig en vagyok a normálisabb kettőnk közül.

márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sokszor fejet hajtok neki és hagyom tegyen amit akar,és van hogy vissza sem szólok.Persze közbe ismételgeti,hogy ez nem bántás csak megállapít valamit ha nem tetszik neki valami.És nagyon szeret variálni dolgokon ami szintén a másik bosszantó tulajdonsága.
márc. 1. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg sem próbál fejlettebb lény lenni?
márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba tudsz egy ilyen emberrel élni, most komolyan ennyire semminek tartod magadat?
márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, ha semminek tartod magadat, ő is annak fog nézni, ez egy hatalmas kör.
márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!