Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan az exemre gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angel369 kérdése:

Folyamatosan az exemre gondolok, akivel én szakítottam és jelenleg is párkapcsolatban vagyok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Másfél éve szakítottam az exemmel, mert bár ő nagyon jó volt hozzám, én mégis mindig bántottam, plussz az is nagyon zavart, hogy részemről nem volt annyira vonzó. De a lelkitársam volt. A majdnem két év alatt, fél év után éreztem, hogy hisz én nem is vagyok annyira szerelmes, inkább csak az a jó, hogy valakivel jókat lehet beszélgetni és közel laktunk egymáshoz. Aztán a szakítás után 2 hónappal jött egy külföldi srác, aki külsőleg nagyon vonzó volt és ő is rendes hozzám, de 3 héttel a megismerkedésünk után kiköltözött Németországba. Már egy éve távkapcsolatban vagyunk és borzasztóan szenvedek. Még 1 évig így lennénk, max. utána kiköltözhetnék hozzá, tehát a jövőkép közös. Ami az exemmel annyira nincs meg, mert ő mindenképp itt szeretne lakni, én meg külföldön. Tehát most fogalmam sincs mit tegyek, mert nem tudom, hogy érdemes-e feláldozni a jelenlegit arra, hogy most 1 évig összejárjunk az exemmel, de néha már annyira magányosnak érzem magam, hogy majdnem megtörök ,mert kb. havonta találkozunk a jelenlegivel. Mindketten 26 évesek, én 18/L És az biztosan nem lehet, hogy titokban összejárjunk, mert a lelkiismeretem nem engedné, tekintve, hogy lehet más dolgok is történnének. Volt már valaki hasonló cipőben, s ha igen, mit döntött? Mert amúgy kicsit érzem, hogy nem éri meg, de hát, már rengeteg idő eltelt és még mindig rá gondolok.

márc. 3. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
keress egy 3. at
márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik se hozzád való, én is amondó vagyok, hogy szakíts és ismerkedj.
márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még, inkább ne pasizz egyelőre.
márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kodependens vagy, társfüggő. Olyan opció nincs, hogy szereted magad és megtiszteled magad azzal, hogy nem leszel hűtlen senkihez sem?
márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, az önszeretettől elég messze állok és valószínűleg emiatt szeretném minél több pasitól megkapni azt, hogy jó vagyok és valójában nem is ők kellenek, mert egy idő után már nem is szeretnék benne lenni a kapcsolatban, ugyanakkor elhagyni is borzasztó nehéz, mert akkor nincs jövőkép és nincs aki csodáljon...
márc. 4. 06:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt azért remélem tudod, hogy meglehetősen szar életed lesz, ha mindig másoktól akarsz függeni.
márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fúh, de ciki vagy. 18 éves vagy és a pasikkal kompenzálod az önbecsületed. Képes lennél hűtlenkedni is. Még ribizli is leszel. Mi lesz veled 30 évesen akkor? Kiélt ribike leszel. Szerinted melyik normális pasasnak fogsz kelleni? Elárulom, hogy egynek se.

Menj el pszichológushoz pasizás helyett.

márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem lennék képes a hűtlenkedésre. Azt mondtam, hogy titokban nem fogok csinálni semmit, tehát ez vagy-vagy felállás. De abban igaza van mindenkinek, hogy az önbecsülésemet kell előbb rendbehozni.
márc. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!