Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy a baràtom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy a baràtom instán magyar “celeb” nőknek likeolja néha a képét?

Figyelt kérdés

Sima, àtlagos képekről beszélek.

Szereti a sportot a baràtom. Làttam, hogy pl tápai szabina képeit néha likeolja. Szerintetek miért? Meg ez titeket zavarna, vagy nem méltó említésre? Nem akaorm túlreagálni.

Ezen kívül abszolút semmi kihívót nem likeol, nem követ ismereten nőket. Csak 1-2 ilyen magyar “celeb nővel” van ez.


márc. 6. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ennyinek simán bele kell férnie egy egészséges kapcsolatba.
márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi :) nem akarok hulye p..csa lenni, bevallom van az a szint ami zavarna, pl kihivo kepek, ismeretlen nok kepei. Ezt o is tudja, mert beszeltunk mar errol.

Tulajdonkeppen nem ismeri ezeket a sportolo noket sem, de tenyleg tok normalis kepek.. ferfi sportoloket is ugyanigy likeolja. Csak valahogy megis szoget utott a fejemben

márc. 6. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, írom ezt nőként. Az meg tök jóy hogy meg is tudjátok beszélni😊
márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mire jó like-olgatni idegen emberek képét, de ettől még nem dől össze a világ. (F)
márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyen esetben, hogy szereti a sportot, és sportolós képeket lájkol, sztem nem gáz. Az problémás lenne nekem, ha szétfilterezett-szétműtött megélheti celebek aligruhás, szexizős, "b... meg, csődör" arckifejezésű-tekintetű képeit lájkolgatná.
márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, ez még nem az a nyál csorgatás szint, ami szerintem már gáz lenne. Én is követek csomó olyat (még pasikat is) akik edzés tippeket, kaja tippeket és ilyen dolgokat osztanak meg. Ebben nincs semmi rossz.


F

márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát sima nem sportolós szelfik/képek is vannak köztük, de nem, nem ez a csucsoritos-szetmutott kategoria.
márc. 6. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha külföldieket lájkolna jobb lenne?
márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Te nem likeolod nőként férfiakét?
márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem en nem szoktam, meg nem is kovetek egyaltalan ismeroseimen kivul masokat, pont ezert kerdeztem. Nem tudom miert, egyszeruen eszembe se jutott. Koszi az eddigi valaszokat, ezek szerint eddig senkit sem zavarna ez a dolog :D
márc. 6. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!