Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért keresik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért keresik vagy miért pitiznek jobban az ilyen ribi típusú lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem kinézetre mondom a ribit csak egyszerűen buta, és hülye a személyisége. Ellenben egy szép normális kedves szerezhető nőt eldobnak egy ilyenért!

márc. 6. 14:21
1 2 3 4
 1/34 gergelice16 ***** válasza:
80%
Lehet nem vonzódik annyira a féltékeny nőkhöz...
márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1 nem féltékeny!!!!
márc. 6. 14:23
 3/34 gergelice16 ***** válasza:
80%
Csak azért mert te butának gondolod, ő nem biztos, hogy annak látja...
márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#3 hát.. Pedig panaszkodott mennyi hülye lány van erre inkább őket választja
márc. 6. 14:28
 5/34 A kérdező kommentje:
#3 dehogynem. Butának gondolja őket. Megalázóan viselkedik velük
márc. 6. 14:30
 6/34 anonim ***** válasza:
62%

Mert egy szép nőt mindig nehezebb "prédának" tart egy férfi!


A "ribi"-t könnyen kaphatónak gondolják.


Könnyebb út!

márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 gergelice16 ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg butának gondolja, akkor nem hiszem, hogy kapcsolatot akarna kialakítani vele. Talán csak testi vágyai vannak.
márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#6 igaz.. Sajnos
márc. 6. 14:47
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
A ribi azonnal szétteszi, főleg ha buta.És térdel is azonnal. Egy szép nőnél bizony "dolgozni" kell a szexért. Ehhez lusták és igénytelenek.
márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#9 ó értem! Már szomorú voltam hogy én vagyok a hülye!! Hogy mi lehet velem a baj. De egyébként a férfiak ezt felfogják hogy rossz hogy nem küzdenek a normális nőért? Vagy bele se gondolnak?
márc. 6. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!