Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ilyen kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen kijelentés után belekezdeni pszichológusi kezelésbe?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek és nekem is kell pszichológusi segítség.

Ő többször elmondta depis és a kapcsolatunk is mélyponton van.

Ezen javitanánk.


Viszont reggel beszéltünk és azt mondta hogy begyógyszerezhetnek, meg hasonlók akkor se fog változni ő tudja mi baja és mi kell a boldogságához..( csak amit akar se lelki se egészségi állapota miatt nem lépem meg)


Senki nem mondta h begyógyszerezik majd..


márc. 6. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit ki kellene igazítani előbb a tárgyi tudását... lehet, ezt még egy terápiába való fejes előtt kellene.
márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Külön kéne lennetek kérdező.
márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretne? Házasságot?
márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga nem akar változni, akkor a pszichológus se fog tudni mit csinálni. (Gyógyszert meg amúgy is pszichiáter tudna csak felírni, de azt sem a semmire.)
márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező elnémult.
márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyeneket kasztrálni kéne.
márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire erős szorongásai vannak már rég szakembernél lenne a helye!
márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4 Frontint meg kedélyjavítót simán tud írni a háziorvos is...nekem is azt akart anno írni.
márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8, én tudom. A kérdező barátnője viszont gondolom keveri a pszichológust a pszichiáterrel, azért írtam amit. De valóban, a csak szó nem kellett volna oda.
márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lenne értelme. Legalább beleverné az idióta fejetekbe, hogy csak az javítana az elcseszett, rothadó életeteken, ha végre szakítotok.

De te ezzel pont úgy vagy, mint a csajod: neked aztán lehet magyarázni, úgyse érdekel, te nem szakítasz, és kész.

Hány évig tervezel még mélyponton lenni? Volt pár közepesen elviselhető hónapotok az elején, és évek óta itt sírsz. Ez nem hullamvölgy meg mélypont, amiből vissza tudtok lendülni a kiegyensúlyozott állapotba, mert nincs hová. Nektek sose volt és soha nem is lesz boldog szakasza ennek a kapcsolatnak.

Te döntsd el azt, hogy hajlandó vagy-e lépni, tenni valamit, ha kell, akkor szakítani is. Ha nem, akkor neked is kidobott pénz a pszichológus. De ide is qurvára felesleges kérdést kiírni, mert százmillió válasz se győz meg, hogy a szakításon kívül nincs jó megoldás.

Akkor meg szenvedjetek!

márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!