Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt férfiak, zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak, zavarna ha barátnőtök folyamatosan beszélgetne, chatelne az exével? Akár nyiltan akár úgy hogy rájöttök valahogy?

Figyelt kérdés
márc. 6. 21:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne a párom.
márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
A páromat zavarta, hogy évente egyszer beszéltünk. A rendszeres chat már nekem sem fért volna bele párkapcsolatom alatt.
márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem zavarna, mivel ez esetben nem volna a párom.
márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy zavarna.

nem tudom ezen mit nem fognak fel az emberek...azaz ex, akivel együtt voltál és volt köztetek minden


És részemről ha valaki így áll az exéhez az még nem lépett túl rajta.

márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Szóval ez a férfiaknál szakítóok általában?

Én mondjuk nem értem mi a gond vele ha semmi olyanról nincs szó!

márc. 6. 22:09
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Akkor baj van ha nem érted.


Ha valóban szeretnéd a párod akkor tisztán értenéd.

márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%
En beszeltem az exemmel a szakitas utan is. Baratsaggal valtunk el meg szinte gyerekkorunkban, de ettol fuggetlenul nagyon egy hullamhosszon voltunk mindig is. Elmult a szerelem, valtozott az izlesem is, igy soha nem gondoltam bele tobbet. Neki lett idokozben egy menyasszonya, aki tenyleg sokkal jobban illik hozza, mint anno en. Termeszetesen a jelenlegi paromat zavarta ennek ellenere is, ugyhogy eloszor redukaltam, majd inkabb megszuntettem a kapcsolatot az exemmel.
márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
20%
Fel nem foghatom, hogy felnőtt emberek mit nyekeregnek ezen. Épp azért ex, mert nem jött össze vele a kapcsolat, nem jöttek be egymásnak, mást keresnek, ha nem így lenne, rég együtt lennének. Attól még találhattak egy jó, megértő embert egymás személyében. Az ilyen nyekergosok miatt kell mindig azt mondanom, hogy az exem csak barát, haver, úgyse lehet kideríteni, hogy volt-e köztünk valami. Aki meg nem tudja elviselni, hogy a párját korábban más is dugta, az előbb nőjön fel.
márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy zavarna. Most velem van vagy az exével? Ha annyira hiányzik neki akkor vissza lehet húzni hozzá.😁
márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen zavaró lenne és inkább külön utakon járnék mint asszisztálnék hozzá továbbra is.
márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!