Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés/párkapcsolat elején túlzottan nagy figyelem/ragaszkodás?

Figyelt kérdés

Az első pár hónapban mikor ismerkedtek vagy már esetleg jártok, a túlzottan nagy érdeklődés/ragaszkodás a férfi részéről inkább romboló hatású lehet, mint építő? Kedveskedés, érdeklődés, segítségnyújtás?

Érdemes lehet nem túlzottan beleélni magát az embernek egyik részről sem?



Hölgyek véleményére volnék kíváncsi, az ő szemszögükből.



márc. 7. 05:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Akik az elején a legnagyobb hősszerelmesek, a végén azok hidegülnek el legjobban, mintha soha nem is ismertek volna, röhögve lépnek tovább.

Nekem ez a tapasztalatom a túlzásokba eső pasikról.

márc. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Kiráz a hideg, főként, ha előtte nem ismertük egymást.


Össze sem jönnék ilyen férfival. Úgy érezném, nem nekem szól ez a hatalmas szerelem (hiszen valójában még nem is ismer), hanem a saját szeretéhségét vetíti ki rám, de valójában bárki másnál is ugyanígy tenne. Emellett úgy érezném, megfojt a nagy szerelembombázással.


Jobban és őszintébben hiszek a lassabb tempóban.


Nekem is az a tapasztalatom, hogy aki a "leghősszerelmesebb" volt, simán átlépett rajtam és az x ideje tartó kapcsolatunkon, pár nappal később már új kapcsolata volt.

márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen jártam. Az elején olyan simán ment minden, hogy tényleg azt hittem, végre szerencsém van, igazán szeretnek. Tényleg úgy éreztem. Udvarolt, nem rontott ajtóstól a házba, tehát nem akart rögtön ágyba vinni, rengeteg időt töltöttünk együtt, nagy tervek, szép ígéretek, közös jövő, stb. Aztán egy váratlan pillanatban közölte, vége, azóta mintha nem is léteznék.
márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Válaszolók: Hősszerelmes? Mire gondoltok ezalatt?



Történet szerint kettőtök között már sok minden történt: több randi, csók, lefeküdtetek egymással 3 hónap alatt. Közös programokat szerveztetek, tehát kvázi mint egy kapcsolat.

márc. 7. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, erről beszélünk, hogy minden tökéletes, ami nem baj, a lényeg, túlságosan ne éld bele magad, hogy biztos veled marad életed végéig, még ha azt is mondja, vagy utal rá.
márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem azt mondom, ne élvezd a kapcsolatod és ne örülj neki, csakhogy ne bízd el magad!
márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Szalmaláng életű általában az ilyen.
márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mentek a zöld kezek.


Mondhatjuk, hogy 30-on túl jellemzően nem rózsaszín köddel indulnak a kapcsolatok?

márc. 7. 10:57
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
A szelsoseg sosem jo. Mivel onkontrollja nincs, igy arra sem fogod tudni a valaszt, hogy mi az oka ennek az eltero viselkedesnek. O sem tudja, tehat megkerdezbi sincs ertelme. De biztos nem normalis.
márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló : mármint arra gondolsz, hogy az nem normális, hogy a pasi beleéli magát?
márc. 7. 13:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!