Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog vagy ez mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog vagy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor nem találkozunk a barátommal, akkor úgy érzem, hogy nem is szeretem, úgy érzem nem is vagyok boldog vele, sokszor megfordul a fejemben a szakítás gondolata, és nemtudom, hogy ez micsoda, mert hogyha meg találkozunk, akkor visszajön minden, és szerelmesebb, boldogabb nem is lehetnék. Olyankor egymás nyakán lógunk, és egyszerűen érzem, hogy nem tudnék nélküle élni, és előjön a bűntudat, amiért azok a dolgok egyáltalán megfordultak a fejemben.

Egyébként most egy kicsit mélyponton van a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk az utóbbi időben, lehet emiatt van ez? Vagy én már nemtudom mire gondoljak. Szerintetek? Volt már valaki ilyen szituban?


márc. 7. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, hormonok.

A problémák valósak, de amikor vele vagy, olyankor elöntenek a boldogsághormonok, így gyakorlatilag egy illuminált állapotba kerülsz.

márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, az élet nem csak a párkapcsolatod körül forog. Nem is normális, ha 0-24 a párodra gondolsz, mint egy nem normális. Ahogy az sem, hogy a szakításon agyalsz.

Azt látom, hogy valami mégis nagyon hiányzik és valamit nem mondasz el.

márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"sokat veszekedtünk az utóbbi időben"

Mi miatt?

márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet vannak problemaitok amiken túl sokat agyalsz feleslegesen ahelyett hogy kommunikálnál. Írod hogy mikor vele vagy nagyon szerelmes vagy, gondolom azért vannak olyan szituaciok amiktől elszallnak a ketelyeid de ha egyedül vagy, megint agyalsz. Nem jó dolog, én is voltam ilyen. Találj ki új hobbit, én elkezdtem akkoriban horgolni, varrni, tanulni, munkámat fejleszteni. Ezeregy dolog van, amivel terelheted a figyelmed, csak osszekell magát szednie az embernek hogy ücsörgés és túlgondolás helyett valami értelmeset csináljon.:-)
márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!