Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több hónapja vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több hónapja vagyunk együtt, tegnap bántott mert nem közöltem vele hol voltam aznap. Azért nem, mert előtte vitatkoztunk és nem keresett, gondoltam nem kíváncsi. Először szépen kérdezett majd bedurvult. Szakítani kellene?

Figyelt kérdés

Nekem jött , térdre kényszerített, tépte a hajam

És rángatott miközben üvöltott hogy hol voltal . Budos k. Rvanak nevezett, vegig huzott a foldon, arcomat gyurte ossze, orromat es a fenekemet ugy szetcsapta hogy veres nyomok vannak rajtA.

Kertem h ne bantson es nem allt le… azt mondta h ő pszihopata majd kezelteti magat. Engem sokkolt. Mat egyszer megpofozott azt igerte soha tobbet , most fel oran at uvoltott es bantott. Ha tiltakoztam vissszatorte kezemet, szetcsipte a felkarom tiszta veralafutas vgyok. Ezutan mintha semmi nem tortent volna kerdezgetett hogy beszeljek de en mar csak azert se. Csak neztem ot hogy becezget mintha semmi nem tortent volna. Sokkolt. Sirtam es azt hiszi azert mert olyat tettem amit banok nem pedig azert amit muvelt.

Szerinte kiprovokaltam

Borzasztoan erzem magam , azt hittem ö lesz a jövom nagyon szerettem de mar felek tole

Masnap reggel meg kedves volt majd kozolte h nem jo dolgokat valtunk ki egymasbol es ezt ő emiatt lezarna .. meg ő szakit? Nem is ertem, de kozben az erdekli vegig hol voltam , ha szakitott neki nem mindegy??


márc. 7. 14:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami provokatív kérdés vagy mi? Értelemszerűen szakíts, vetess látletet és nyomd fel.
márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen szakítani kell...
márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Uram Atyám. Örülj, hogy vége. Jelentsd fel testi sértés miatt és tiltsd mindenhonnan!
márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Azt erzem

Azt elvezi hogy dominans es ugy viselkedett mint akinek alarendeltje vagyok, foldre fekudjek le nincs helyem az agyba, fel ne alljak

márc. 7. 14:58
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen hiszem el, hogy ez nem egy kamu kérdés...


Ha igen akkor bocs de nagyon hülye vagy, hogy vele vagy.

márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Es semmi megbanas nincs rajta! Semmi
márc. 7. 14:58
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak győzni akarsz és ő bántott, neked lenne okod szakítani, akkor ne harcolj az igazadért. Inkább örülj, ha szabadulsz.
márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kezet mosott , belem torolte a vizes kezet a topom ba meg a hajamba..
márc. 7. 15:06
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem első eset.

Nyilván addog vársz mig nem lesz felismerhetetlen az arcod. Aztan csak kilépsz egyszer.

márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez kamu kérdés
márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!