Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltál már ilyet?

Figyelt kérdés

Elmondok valamit a baratomnak es nem fogja fel, ez rendszeres. Maskor pedig az ellenkezojet mondja, aztán teszi az ártatlan, hogy miert ideges a masik.

A szajaban megalszik a tej olyan lassan beszel es kilometerekrol indul egy tortenet meselesben es 6 fele ágazik, 20 perc mire a lényeghez erunk, ha odaerunk egyaltalan.

Ha mondok egy viccet nem erti, o maga meg egyet sem mondott soha.


Nagyon butának tartom es emiatt mar egyre kevesbe akarok vele lenni. Beszelgetni sem lehet vele, mert nem fogja fel amit mondok, marmint persze megjegyzi, de nem erti nem tud kapcsolodni egyaltalan. Ha pedig o beszel az osszes ertelme megall azutan, hogy elmeseli felkelt, evett, dolgozott,hianyoztam. En felvetek egy temat bele lendulok es buta oda nem illo kérdésekkel felbeszakitja vagy ellenkezik, (altaban ilyen kozhelyeket mond, vagy beszol, hogy de gonosz vagyok, nevetgel) ha en belemegyek a vitába o azonnal kiugrik es megsertodik.

Elmegy az ember kedve barmirol is beszelni vele. Nem gyerek mar reg, felnott ember es megis igy viselkedik.


Volt mar nektek is ilyenben tapasztalatotok, hogy valaki ennyire buta volt? Elhagytatok vagy van remeny arra, hogy agyilag felzarkozik?


márc. 8. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Buta emberrel nem barátkozom és főleg nem vagyok kapcsolatban. Nem fog felzárkózni soha. Sajnos lehet, hogy nem buta hanem szellemileg fogyatékos.
márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék ilyen emberrel lenni. Ő ilyen, nem fog már fejlődni.
márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Az első bekezdést olvastam csak el. Semmi értelme az utána következő litániádnak. Azért valahol téged is minősít, hogy egy ilyen emberrel vagy komoly párkapcsolatban. Ki mit szakít, azt szagol.
márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy párom, aki még nagyon fiatal koromban vonzott, társasági ember volt, buliztunk sokat. Amint egyetemre készültem és megkomolyodtam, tehát nem akartam minden hétvégén bulizni és visszafogottabb programjaink lettek, szép lassan én is azt vettem észre rajta hogy egyébként hosszan értelmes témáról nem nagyon lehet vele beszélgetni. Kellett ehhez egy év, de teljesen kiabrandultam, majd szakítottam. Szerintem Te is így leszel..
márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod hosszú távon bírni, ugyanis szellemileg nem partner. Az ilyeneknek az a szint is problémát okoz, hogy melyik a jobb és a bal.
márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!