Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után ti mit éreztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után ti mit éreztetek a párotok iránt?

Figyelt kérdés

márc. 8. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szeretetet.
márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés elolvasása után az ugrott be elsőre, hogy imádom.

Ugyanakkor tudom, hogy a szerencsés kevesek közé tartozunk. Annyira nem is csak szerencse, mert sokat teszünk a kapcsolatunkért.

Sokan azt mondják, ilyenkor már nincs szerelem. Nálunk van. Ugyanúgy rá tudok csodálkozni, hogy ez a csodálatos férfi pont engem szeret, mint az elején. Ugyanúgy elég egy csók ahhoz, hogy azonnal szexelni akarjak.

Amióta gyerekeink vannak, megbecsüljük a kettesben töltött idő minden percét. Pl. most nagyon készülünk a nyolcadik évfordulónkra, ami mindig valami különleges utazás szokott lenni. A párom már hetek óta szállásokat, programokat böngész, lelkesen tervezget. Sok egyéb mellett a hatalmas figyelméből is látom, hogy szerelmes.

márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mit. Az esetek 90%-ban naygon szeretem, a maradék 10%-ban pedig elköltöznék a francba, mert időnként úgy kiborít (mondjuk évente 3-4 alkalom max.).


Elismerem a tudását, mert tényleg nagyon okos - csak néha kissé okoskodik :D

Tisztelem, mert jó ember, jó társ, számíthatok rá és biztonságban érzem magam mellette (lelkileg és fizikálisan is)

Szexuális téren maximálisan megbízom benne - bántalmazó kapcsolatból érkeztem, és soha - sohasem kellett félnem tőle

márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Hogy már tényleg ideje elhagyni
márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!