Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Seggfej lennék amiért ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seggfej lennék amiért ezt tettem baratnommel?

Figyelt kérdés

7 Év után testvérem hazautazik külföldről Magyarországra,egészségügyi okokból. Meg beszéltem vele hogy az utolsó pénteket amit itt van vele töltöm,amiről barátnőmnek is szóltam kedden.

Ma mondtam neki hogy akkor munka után testvéremmel leszek átmegyek meg iszunk valamit,játszunk. Erre tönkre kiakadt hogy pont nonapon. És hogy ennyire nem szeretem vagy tisztelem. Mikor megpróbáltam neki elmagyarázni hogy azért az mit jelent ha valaki akivel 7 éven át együtt voltál egy idegen országban és csak egymásra szamithattatok,eltűnik az eletedbol jó időre,akkor meg elküldött a picsaba hogy ne irjak neki és ha én a testvérem választom majd akkor ő neki is ennyire leszek én fontos.


márc. 8. 22:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
92%

Nem vagy seggfej. Előre szóltál neki, meg amúgy is, a régen látott testvéredről van szó...

Semmit rosszat nem tettél, ő a hisztis pitsa, aki ki akar téged sajátítani és azt akarja, hogy minden úgy legyen, ahogy ő akarja.


Élmény lehet vele élni. A nőnap amúgy sem akkora ünnep, hogy ne lehessen kihagyni. Mondom ezt nőként. Kb ugyanolyan képmutatás, mint a valentin nap.

márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ha sejtetted h fontos a nőnap tegnap felköszönthetted volna. Ha amúgy nem volt eddig fontos akkor elég picsaság
márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Felkoszontottem.
márc. 8. 22:42
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy seggfej, de a csajod az.
márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Barátom, ha a csajod ezért nem akar veled többet szóba állni akkor jól jársz hogy megszabadultál tőle!!! Házisárkány, akinek csak az a fontos amit ő maga szeretne, te ne találkozz, ne beszélj senkivel, ne tartsd a kapcsolatot senkivel és tojik rá, hogy neked mikor mi a fontos. A megértés morzsái is hiányoznak belőle, nárcisztikus személyiség, de legalább kibukott a szög a zsákból.
márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Atyaég… hány éves a barátnőd? 16?


Nem értem, miért kérdőjelezed meg magad. Megbeszéltétek, hogy ez lesz, legalábbis mondtad neki, hogy ez várható.

Felköszöntötted, gondolom volt virág vagy csoki is, egyébiránt nem is értem a kiakadását.

Az én férjem egész nap dolgozott, ma is tegnap is, nőnap annyival le lett tudva, hogy kaptam egy virágot.

márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Remélem legalább a jó napján a kétkezes glü-glü végén torokra kapja a f@rkad amikor elélvezel, mert ha nem akkor nem értem, hogy miért vagy vele.
márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit nyers volt a #7-es, de amúgy totál igaza van. Bár ha valaki ennyire szociopata, követelőző sárkány ott még az über jó szexért sem éri meg vele maradni.
márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
89%

Előre szóltál neki, simán megérthetné hisz a testvéred, jó hogy találkozol vele ennyi idő után.

A párod volt a fasz, a tapintatlan hogy magát gondolja fontosabbnak mindennel.

márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha komoly a kapcsolatotok akkor lehet, csak azt szerette volna ha bemutatod a tesodnak és közös programot csináltok. Ami akár érthetö is lehet.
márc. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!