Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már így? Mit tennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már így? Mit tennél?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel 4 éve vagyunk együtt. Nagyon jó pasi. Nem csak szerintem. Épp ez az. Megyünk az utcán bámuljak a nők kB. Persze ő úgy csinál mintha észre sem venne. De engem nagyon zavar.

Van olyan közös női ismerősünk aki csak akkor köszön nekem ha a párom is velem van. De akkor jó nagyot, jó hangosan arcába mosolyogva.

Ha pl beszélgetek valakivel és a párom is ott van ha nővel beszélünk szörnyen kedves mézes mazos, ha én vagyok csak egyedül akkor pár szóval leraz.

Szabályosan flörtölnek sokszor a párommal MELLETTEM!!!

Ti mit tennétek a helyembe?

Már mondtam ezt a páromnak is hogy zavar. Kinevetett hogy ő erről biztos nem tehet.

Már megkaptam azt is a fejemhez hogy jó akkor soha többé nem megyek veled sehova hogy engem ezek ne zavarjanak.

Nyilván nem ez a megoldás.

Persze lehet írni hogy nincs önértékelésem és azért vagyok frusztrált emiatt, én nem jövök be senkinek???

De nem a kérdésem lényege hanem jogy tényleg jogy lehet ezt kiküszöbölni?


márc. 10. 17:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Hogy....

Hú bocsánat a sok helyes írási hibáért.

márc. 10. 17:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Flortolnek, vagy bebeszéled magadnak?
márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de igaza van a párod nak, hogy ha ő erre nem ad okot akkor mit tegyen vele? Mégis, hogy akarod kiküszöbölni, hogy ne legyenek vele kedvesek a nők ha egyszer maguktól ilyenek és nem azért mert ezt ő kezdeményezi? Minden nőt nem tudsz kizárni az életéből, és valóban baj van veked mert ugye a párod mindennek ellenére veled van és nem mással vagyis neki te tetszel, téged akar. Akkor tényleg ne menjetek együtt ha ez gond. Örülj, hogy jó pasid van eki sok nőnek kellene de neki te kellesz. Jobb lenne egy olyan aki senkinek nem kell? Mert olyat is tudsz találni, pasi van elég őt meg majd fekcsipi valaki akinek tetszeni fog, hogy a jó pasi az ő kezét fogja.
márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén igazat adott neki. Önbizalomhiányos vagy. Kezdj el rajta dolgozni, vagy szakíts, mert ő fog téged lecserélni.
márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Van egy ilyen szuperhelyes munkatársam, nem irigylem a párját. Mindig beszél a nőknek a párjaról, de mellette sportot űz a flörtölésből. Gyakorlatilag nincs nő, akinél ne érne el bármit munkában, de az eszköze a folyamatos flört. Viszont, több nő is mondta, hogy tovább sosem ment, még mikor a nő fel akarta volna szedni sem. A párja azért kíván rendesen, olvassa a messengerét , féltékenykedik. Nekem sok lenne egy ilyen flörtölős pasi,és az is tény, hogy mondta pl nekem is, milyen nehéz a párját otthon néha elviselnie, hát nem is tudom mit mondjak neked. A baj az, hogy a nők ma már simán kikezdenek házas másikkal is.
márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pasikkal is, nem másikkal is.
márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szabályosan flörtölnek sokszor a párommal MELLETTEM!!!"


És a párod viszonozza a flörtöt? Kigúvadt szemekkel stíröli őket? Hanyagol téged bármilyen téren? Mert nem mindegy.

márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen akkor teljesen kivagyok zárva a beszélgetésből.

Ha megszolalok se néznek rám beszélgetnek ketten tovább.

Ezt is megkerdeztem paromtól mondtam neki milyen megalazo ez nekem, kinevezett hogy ez nem így volt, hülyeséget beszélek.

márc. 10. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Szakítsatok, mert ő csúnyább (egyelőre) aligha lesz, Te pedig talán beképzelsz dolgokat, amit ő nem fog sokáig eltűrni. Lényeges, hogy a párodat mennyire találod hűségszeretőnek.

1-2 őszinte beszélgetést megérne a helyzet.

márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van akkor hagyd el! Ilyen egyszerű.
márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!