Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem vagyok boldog a kapcsolatomban? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már sokszor azt se tudom mihez kezdjek a barátommal. Már évek óta csak hétvégente összejárunk, és ennyi. Ezért csak így találkozunk, mert hétköznap mindketten dolgozunk, és kicsit messzebb lakunk egymástól. A kapcsolatunk eleje izgalmasabb volt, most már unalmas. Eleinte még képes volt meglepetéseket okozni, akár közös programokkal is.

Még most is hoz nekem a kedvenc csokimból, mindig mikor találkozunk, de mikor együtt vagyunk, és épp itthon vagyunk, akkor is csak a telefonját nyomkodja. Azt mondta ez pont elég, örüljek hogy mellettem van, mert amúgy mindig megölel, meg ilyesmi. Próbáltam neki több ötletet felvetni, hogy mit is csinálhatnánk közösen, de semmire nem vevő.

A nyaralás szerinte felesleges, nem is voltunk közösen még sehol sem nyaralni. Szerinte pont elég ha képen, vagy videón látom az adott helyet. Felvetettem azt az ötletet, hogy nyáron elmehetnénk a Balatonra nyaralni kettesben, de nem volt vevő az ötletre. Ha kirándulni megyünk is mindig csak ugyanazokra a helyekre megyünk, ami számomra már unalmas.

Már még csak sétálni sem megyünk együtt. Van úgy hogy étterembe vagy pizzériába elmegyünk kajálni, de akkor se nagyon szól hozzám, akkor is a telefont nézi, ha nem éppen eszi a kaját.

Volt már olyan is, hogy a talit is elodázta egy nappal, mert éppen akkor a haverokkal lógott. Pedig csak hétvégente találkozunk, tehát az se játszik közre, hogy nem hagyom őt élni. Telefonon se kérdezi meg sosem, hogy hogy vagyok, mit csinálok.

Mikor próbáltam neki a problémáimról beszélni, azt mondta ezek nem igazak, és ilyenkor rögtön eltereli a témát.


márc. 10. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Igen, ez normális teljesen. Soha senki nem boldog a kapcsolatában. Van néhány renitens, aki mosolyog a párja mellett, de belül ők is sírnak.
márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem igazi kapcsolat

Sokkal könnyebb lesz ha szakítasz vele

márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem el, hogy még mindig együtt vagytok... Mióta írogatod ki újra és újra a kérdést? Kb. mindenki azt tanácsolta, hogy mivel évek alatt sem jutottatok egyről a kettőre, még mindig nem éltek együtt, hétvégente futtok csak össze, ennek így a világon semmi értelme, tinik "járnak" így együtt.
márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ennek a kapcsolatnak a típusa a "mingli". Egy barátnőm volt ilyenben. A férfi csak akkor jött, amikor gondolta. Nem osztották meg a hétköznapokat, nem ápolta ha beteg volt, nem segítettek egymásnak. Inkább csak programokra, nyaralásra hétvégére találkoztak. A barátnőm rettenetesen szenvedett ettől hosszú évekig, mert a barátjának ez így tökéletes volt, nem is akart többet. Szerencsére szakítottak. Azóta már férjhez ment máshoz és nagyon boldog.
márc. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb ágymelegítőnek tart hétvégére. Elég videót nézni pl. Mallorcáról, minek oda is menni...

Mesélsz neki a heti programodról és kb azt mondja, hogy ne hazudj, hogy neked van életed...


Szerintem nem sok értelme van a folytatásnak.

márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy nem vagy boldog, viszont az nem, hogy még nem szakítottál. Hagyod magad és a vágyaid érvényteleníteni.
márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen örömöt lelsz ebben a kapcsolatban, amiért úgy érzed, megéri maradnod? Az elmondottak alapján a srác nem akar tőled ezen kívül semmit, nem tisztel és végképp nem szeret téged. Nekem ezek után nehogy azt merd mondani, hogy szereted, amikor SEMMI olyat nem tesz, amiért erre érdemes volna.

Ezzel a helyzettel semmit nem lehet kezdeni, ha a problémákat sem hajlandó megbeszélni, szerinted hogy oldodna meg? Magatol? Persze várhatsz erre, csak akkor készülj fel rá, hogy életed végéig varakozhatsz. Szerintem te is tudod, hogy az egyetlen, amit tehetsz, ha nem akarsz maradni (amit egyébként nem tudok megérteni, hogy miért is akarnál maradni) az az, hogy lépsz.

márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De 29 évesen meg nem biztos hogy találnék már valakit, hiszen szinte mindenki foglalt már.
márc. 11. 13:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem merek szakítani, mert félek, hogy ennyi idősen már végképp egyedül maradnék.
márc. 11. 13:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj már ez butaság. Minden férfi kezet lábat töri egy 29 éves noert. Emiatt igazán ne maradj benne. Ha 50 lennél, akkor is azt mondanám, hogy lépj. Vagy a következő 50-60 evedet boldogtalanul szeretnéd leélni?
márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!