Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy a férjem ne csak az anyát lássa bennem, hanem a nőt is?

Figyelt kérdés
Tőlem várja a megoldást, de nem tudom, hogy mit tehetnék. 20 éve vagyunk együtt és 3 gyerekünk van. Szeretjük egymást, de az, hogy így érez, elég rosszat tesz a kapcsolatunknak.
márc. 11. 13:43
 1/9 Hans Pötterman ***** válasza:
28%
Lefőtt a kávé, ennek semmi köze a gyerekekhez.
márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Kifejtenéd? Mikor lát benned anyát? Nincs szex vagy mi a baj???


Amúgy esetleg párterápiára is elmehetnétek, nagyon jó szakemberek vannak a témában.

márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Pl hasonlítsd magad össze olyan nőkkel, amiket fix, hogy minden férfi nőnek lát, érez. Mekkora a különbség?

Lehet visszaigazolásokat keresni bárhonnan, jó vagy úgy, ahogy vagy, de leginkább ezt olyanoktól kellene, akiktől, akitől szeretnéd, hogy elismerjen, nőként tekintsen rád.

márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
térdelj le elé és cumizz
márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködj nőiesen.

Csináljatok csak kettőtöknek programot.(ha van erre lehetőség) Próbálj meg úgy viselkedni mint az udvarlás elején.(emlegesd ,hogy emlékszel amikor még nem voltak a gyerekek ilyenkor mekkorát sétáltunk és a több emléket idézz meg)

És próbáld rávezetni, hogy te is egy kis udvarlást vársz ilyenkor.


Nálunk ez tűnik befutónak.


53F

márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Nagyranott fiadkent kezeled a ferjed. Ami persze lehet jogos, de ez kettotokon all. Mindkettotoknek valtozni kene.
márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

"Tőlem várja a megoldást, de nem tudom, hogy mit tehetnék."

odáig nem sikerült eljutni, hogy el is mondja konkrétan, hogy mitől lát egy nőt nőnek? vagy ha nem mondja el, akkor megkérdezed őt?

márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Soha nem voltam jó nő, szóval ehhez nem tudok viszonyítani.

Sokat bókol, de kizárólag anyának szóló bókokkal. Ha nagyon kicsípem magam is max megkapom, hogy milyen csinos anyuka vagyok.

Neki elég pocsék gyerekkora volt, a szülei alkoholisták voltak, az apja rendszeresen verte őket. Sokszor azt mondja, hogy én pont olyan anyukája lettem a gyerekeinknek, mint amilyenről ő is álmodozott gyerekként.

Szex nincs, mert azt mondja, szerinte a mi kapcsolatunk már túllépett ezen mivel mar szülők vagyunk, de azt viszont ő is érzi, hogy valami nem az igazi így.

Nem tudja megmondani, hogy min kellene változtatnom.

márc. 11. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Bar lepontoztak, de beletrafaltam. A potanyjakent tekint rad, az anyjaval pedig nem szexel senki. Kezdesnek ferfit kene nevelned belole, ha mar neki nem sikerult elernie ezt az allapotot.
márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!