Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ért meg a párom , mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ért meg a párom , mit tegyek ?!

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt hamar össze költöztünk , az elején csak egyhéten 2x járt hozzám a munkája és a távolság miatt , aztán eltelt egy év és felmondott , furcsáltam, de hiába kérdeztem nyomós indokot nem nagyon adott rá .. abban az időben ide is költözött hozzám aztán találtam munkát neki, de kicsit “megerőltető” volt számára így 1,5honap után fel is mondott..viszont azóta semmire való lett , nem csinál semmit azóta csak fekszik egésznap , ha a szüleim véletlen kérnek tőle valamit nem csinálja meg, ha véletlen megcsinálja akkor hanyagul , nekem közben előjött egy betegség ami miatt nem tudok dolgozni , ő pedig nem megy el..mindig azt mondja majd a jövőhónapban, de soha nem történik semmi , beszéltem már vele sokszor erről aznap mindig megértette mindig kattan egyet és segít eljön a boltba velem , de másnap minden ugyan az , mondtam már neki , hogy én nem erre vágyom egésznapom arra megy el , hogy takarítok főzök betegen míg ő az ágyban fekve várja az ennivalót..nincs egy önálló mondata sem elég buta is ezzel nem lenne semmi gond ha engedné , hogy segítsek , de nem engedi mindig azzal jön , hogy én mennyire lealacsonyítom őt pedig semmi ilyenről szó sincs , csak szeretném hogy megállja a helyét a világban, sajnos a fogai is elég rosszak és mióta együtt vagyunk észre vettem , hogy az enyémek is kezdenek úgyhogy én úgy voltam vele ha rosszul is leszek akkor is elmegyek mert nem szeretném ha már fiatalon ki kellene huzatni a fogaim mert elhanyagolom úgyhogy én elmentem a körzeti fogorvosunkhoz is ő oda se megy a miért kérdésre pedig a válasza mert most fekszem, nincs kedvem ..megkértem már nagyon sokszor hogy menjen ez szimplán olyan dolog ami igenis már gyomorforgató dolog és emiatt már én érzem kellemetlenül magam… nem is kívánom már ezek miatt a dolgok miatt hancúrozást sem vele , sokszor mondtam már neki , hogy menjen el és hagyjon engem békén ugyanis nagyon sokszor veszekszik velem , de soha nem megy el.. alszik egyet és azt hiszi minden szupi mint a párkapcsolatunk elején , őszintén nem tudom mit tehetnék még mert valahol meg törődöm vele és szeretem és szerintem elveszíteni se szeretném.. Ti mit tennétek a helyemben?
márc. 11. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Visszaküldeném az anyukájához az igénytelen fószert aki csak piócaként élősködik rajtad.
márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%
Ha elhatarozod magad hogy nem szeretnel vele lenni akkor szolj a szüleidnek is mivel a fiu veletek lakik így nekik is van bele szolasuk hogy “alszik egyet” vagy elmegy tenyleg. Én ezt nem huznam tovább a helyedbe, ennek semmi ertelme csak pocsekolod ra az eveidet. Ha meg kidobod és vissza jönne a “megvaltozok” szöveggel akkor gondolj vissza hogy mik tortentek. Remelem sikerulni fog
márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem a te dolgod megmenteni a párod, arról nem beszélve, hogy egyébként sem tudnád. Szakítanék vele a helyedben. Nem pont ugyanebben, de hasonló helyzetben voltam, az exem lusta volt dolgozni, velem meg csak kötekedett, én végül léptem.

Sem az anyukája sem a terapeutája nem vagy egy férfinek, és ha már neked kell nyaggatni, hogy csináljon meg ilyen alap dolgokat, akkor az illető férfinek se igazán nevezhető!

Magadat nézd, és a saját életed tedd helyre!

márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez a pasi soha nem lesz a társad. Dolgozhatsz egész életedben helyette is ha vele maradsz. Gondolj a jövőre. Már most látszik mik a problémák, később sem fog megváltozni. Beteg lettél és nem segít neked semmiben, még a boltba is úgy megy el veled ha kicsikarod belőle. Nem dolgozik, nem csinál semmit, csak elvár. Vedd figyelembe hogy egyébként sok értékes fiatalember szaladgál, aki ennél jóval többet adna hozzá az életedhez. Döntsd el hogy kitartasz-e mellette, vagy esélyt adsz egy olyan férfinak aki meg is érdemli úgy igazán.
márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Leghosszabb mondat Guinness rekord 😵‍💫

Nem olvastam el mert kb már az ötödik sornál fájt. De azt már le lehetett venni hogy valami bolond trollkodása.

márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Kitenném a francba.
márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

"semmire való lett , nem csinál semmit"

Ő a párod? Vagy igazából ki ő neked? Miért jó neked ő és ez a helyzet?

márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Vissza a feladónak!

Eszem megáll! Felnőtt férfi nem dologozik, otthon is kiszolgálásra vár a napi 8 órában és betegen dolgozó barátnőjétől és rajta élősködik.

Rita türelmes vagy kérdező. Én már rég kiadtam volna az útját.

márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Zsák a foltját. Egyiktek sem dolgozik. Dughattok egész nap. Mi a probléma? Apuci tölti a hűtőt anyuci főz.
márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Jobban megért, mint te önmagad. Pontosan tudja, hogy sose fogod kidobni, félsz, hogy egyedül maradsz. Ezért inkább tűrsz. Időnként csapat egy hisztit, akkor fél napig megmozdul, hogy pár hétig megint kuss legyen, de pontosan tudja, hogy nem fogod kitenni.

Az nem indok, hogy nem megy el. Nem akarod eléggé.

márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!