Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki ezt mondja, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ezt mondja, akkor az azt jelenti, hogy minden felelősséget rám ruház?

Figyelt kérdés
Az illető azt mondja: rajtad múlik hogy meddig bírod ki velem. Ez azt jelenti, hogy egoista, aki semmin sem akar változtatni ami a másik félnek nem jó a kapcsolatban, és minden felelősséget eltol magától a párjára?
márc. 12. 05:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Azert mondja mert ő is egy sz.rnak látja magát. Semmi önbecsülése nincs. Amit te is csak aláásol jobban azzal hogy valtozásokra kéred.


Pszichikailag az embereknek ennek az az üzenete hogy te sz.r vagy, nem tudsz semmit, miert nem keresel tobbet, minek cigizel, miert vagy notorius késő, miert vagy ilyen olyan amolyan ezerféle sz.r. változz meg.



Sokszor az ember eljut már addig hogy inkább hálás is már a másiknak hogy az vele van, annak ellenére is hogy ő mekkora csődtömeg és sz.rember.

márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

A változz meg pszichikailag senkire nem ugy hat hogy na majd akkor ő erőre kap és feláll és bizonyit, pszichikailag a jelentése csak az, hogy te nekem nem tetszel egy senki vagy, nyomi vagy incel vagy vagy miattad megy tönkre a kapcsolat te tehetsz mindenrol te vagy az oka mindennek.


Nem építő hanem romboló. Emberek nem lehet igy "fejleszteni". Teljesen máshogyan kell.

márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
*embereket
márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1-es az volt a gondom hogy miért nem ölel át többet. Friss kapcsolat illetve 5 hónapja tart. Azt válaszolta hogy neki szoknia kell hogy "sokat" öleljen, és hogy igyekezni fog ezen vàltoztatni. Szerintem meg ha az ölelés nem jön ösztönösen, kb eröltetni kell, az nem az igazi. Az illető elmúlt 40 és már volt házas is. Állítólag a volt társ nem is igényelte az ölelést...
márc. 12. 06:38
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es jelen esetben az nem megoldás hogy én x hónapja türelmesen várok a spontán szívből jövö ölelésekre amik nem csak szex előtt vannak.
márc. 12. 06:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás a legjobb megoldás.
márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem, hogy semmit nem akar megváltozni, azaz vagy elfogadod őt így, vagy... Világosan megmondta: rajtad múlik, hogy iyen körülmények között meddig bírod ki mellette, mert ő nem akar megváltozni.
márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilván ez lejött nekem is, a kérdésem nem is ez volt, hanem az, hogy ez által minden felelősseget rám testál?
márc. 12. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Pfú de rossz lehet ilyennel. Az én párom imád ölelni. Nagyon szar lenne valaki megkeseredettel lenni.
márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7-nél a pont!


És #8: igen.

márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!