Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjam meg az egyensúlyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg az egyensúlyt?

Figyelt kérdés
Ha nincs mindennap, vagy másnaponta szex a párom duzzog, nem szól hozzám. Olyan elszomorító. Egész nap rendezem a dolgainkat (háztartás, vásárlás) , gyerekek körül is én tevékenykednek (suli, orvos stb). Férjem hazáért, pihen, ágyba kaja stb. Este megszólal miért nem bújok hozzá, megint nem lesz hancúr? Elfáradok! Látja, hogy még főzök, mert azért csak enne valamit, de menjek az ágyba, de mosogassak is el, mert akkor lusta vagyok ha nem, és miért nem vagyok már ott mellette. A szex nekem nem a legjobb, császáros voltam, összenövések vannak a hasamban, sokszor fáj, voltam orvosnál nem tudnak vele mit tenni. Meg ezek a lelki dolgok is, hogy ha nincs szex akkor lesz másik nő, önzö vagyok stb. Múltkor már benyögte megismert egy nőt, telefonszámot is kapott. Azt mondja én verem szét a családot, mert lusta vagyok kielégíteni, és fusztrált. Erre besértődött, hogy nem kezdtem el sz,ni. Úgy érzem megbolondulok már. Nem kéne az egész életét a szex mögé tenni. Nem lehet csak úgy összebújni, kedvesnek lenni, megkérdezni, hogy vagy? Ő legtöbbször meg sem kérdi milyen napom volt, inkább olyan mintha átnézne rajtam. Kinek van úgy kedve szexelni, hogy előtte gonosz megjegyzéseket tesz rám. Sokszor már azt álmodom veszekszik emiatt velem, meg hogy megcsal. Egyébként van szex, de nem minden nap, és nem mindig akkor amikor ő akarja 2-3x egymás után, meg a minősége se tetszik neki. Meg akar győzni arról, hogy én teszem őt tönkre, meg a családot. Hol lehet itt egyensúlyt találni, hogy ne legyen 2-3 naponta veszekedés, az ő részéről, mert én nem mondjátok semmit, nem szólalhatok meg mikor üvölt. Sokszor mondja, hogy beveri a nagyképű pofám, meg nem változok akkor ez meg az lesz. Lehet tényleg én vagyok lusta?
márc. 12. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy csak provokálod itt a közönséget és te ezt nem gondolod komolyan, hogy egy ilyen önző fsszal élsz és ezt nézik a gyerekeid?


Szerintem főzzél-mosogass gyorsabban, rohanj ráülni őfelsége farkára . miután a koszos edényeit kivitted az ágyból -, nehogy szétverd a családot, mert ő már telefonszámot kapott.


Én ezt nem akarom elhinni.

márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor mondja, hogy beveri a nagyképű pofám, meg nem változok akkor ez meg az lesz."


Nem vagy lusta, buta vagy. Nagyon gyorsan térj észhez és menekülj gyermekkel együtt, mert képes lesz megerőszakolni, megverni...

márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nárci tankönyvi példája. Nézz utána, edukáld magad, ne hallgass azokra, akik szerint “már mindenkire rámondják”. A kételkedőknek üzenem, hogy nézzenek utána a legfrissebb tanulmányoknak, Dr Ramani beszél erről. Többen vannak, mint gondolnánk.

Szóval kérdező: minél hamarabb kezdd el mentálisan távolítani magad ettől a kapcsolattól, és ne szólj senkinek arról, hogy milyen témában olvasol. Főleg ne ennek a beteg állatnak. Először ismerd fel, kivel (mivel) van dolgod, tudd: SOHA nem fog változni. És ha azt gondolod, ennél nem lehet rosszabb: de, minél tovább tart, annál nagyobbat sérülsz.

Kitartás!

márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan ezt sikerült választani? Komolyan nem tudom elképzelni, hogy emberek ennyi esszel házasodnak/gyereket vállalnak. Nem tűnik fel neked, hogy bejárónő és prosti vagy a férjed számára ?
márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
4 - Nem a férje, a párja.
márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3# már erre is rájöttem, olvasok róla, sok volt az aha érzés
márc. 12. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*Bocs, most látom, hogy a kieg, szövegben már a kérdező férje.
márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 akkor a következő lényeges lépés a “radical acceptance” - sajnos a magyar terminológiát nem ismerem, angol nyelven nézek és olvasok a témában. De ez egy elhanyagolhatatlan része a kilépésnek. Röviden: radikálisan el KELL fogadnod és ezáltal gyászolnod, hogy egy szörnyeteggel kötötted össze az életet. Soha nem lesz jobb, soha nem fog megváltozni, és biztosan tönkre fog tenni (ha képes rá, akkor fizikai értelemben is). Az az ember aki elbájolt a kezdeti időszakban soha nem fog visszatérni, mert nem is létezett. Minden látszólagos jó, amit tesz, minden morzsa csak manipuláció, és arra szolgál, hogy magához láncoljon. Minél hamarabb fogadod el ezeket a tényeket, annál hamarabb szabadulsz. Enélkül örök rab maradsz, mert ha ideiglenesen le is lépnél, simán visszaporszívóz. A tetteket nézd, ne a szavakat. Így képzelted el azt az embert, aki őszintén szeret, tisztel, becsül és számíthatsz rá? Ugye, hogy nem. Vegyél erőt magadon. Ha annyira leépített, hogy saját magadért nem tudsz még kiszakadni ebből, akkor tedd meg a gyerekedért. Minél távolabb kerülsz tőle fizikailag és mentálisan is, annál jobban tisztul majd a kép. Centikre egy nárcitól majdnem lehetetlen igazán átlátni, hogy mibe keveredtél. Kérj támogatást, ha kell, de helyetted senki nem tud dönteni.
márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egyensúlyt akarsz megtaálni?


El kell válni a .csába és kész.

márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!