Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van aggódni valóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van aggódni valóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve vagyunk együtt a Párommal, neki 5 éve lett vége egy kapcsolatának. Nagy szerelem volt, de a nő szakított vele.


Évente párszor meg szokta nézni még annak a nőnek a Facebook profilját. Főleg olyankor, amikor a nőnek szülinapja vagy névnapja van, rákattint. Nem ismerősök és nem is szoktak már egymassal sem írni, sem beszélni.


Ebben biztos vagyok, hogy nem tartják már a kapcsolatot.

A Párom azt mondja, hogy azért kattintott rá a múltkor, mert felhozta a Face ismerősnek ajánlotta és rákattintott.

Azt viszont nem ismeri el, hogy a nő névnapján is megnézte a profilját.

Pedig láttam, de utána már kitörölte.


Nem sűrűn nézi, de engem zavar, hogy néhány havonta rákattint. Azt mondja nem érez már semmit iránta. De, ha nem értezne akkor nem nézné meg hébe-hóba. Nem igaz?


Megkérte a kezem, igent mondtam. A nyáron lenne az esküvőnk, de elbizonytalanodtam.

Érzem, hogy szeret, mindenben támogat, ölel, csókol, látom rajta, hogy nagyon tetszem neki és érzem, hogy nagyon szeret. Mégis ott van bennem, hogy lehet még az a másik nő is jelent neki valamit.


Ti így hozzá mennétek?


38 éves Nő vagyok

A Párom 40 éves

Az exe pedig 45


márc. 12. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csomó olyan profilt nézegetek, aki egyrészt vagy nem érdekel, vagy rég érdekelt, de már nyilván nem kötődöm hozzá, csak eszembe jut és ránézek, mi újság vele.

Nem kell emögé többet gondolni.


Mondjuk azt nem tudom, te honnan ismered a vőlegényed keresési előzményeit, sőt még azt is, hogy mikor keresett rá és törölte-e, mert én pl fixen biztos vagyok benne, hogy a férjem nem nézi a telefonomat, kire kerestem rá. Én se nézem, hogy ő kit néz.

márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is rákattintok néha, nagyon ritkán a volt párom profiljára puszta kíváncsiságból. Sőt ismerősök is vagyunk és fel is köszöntöm pedig annak már 12 éve.

Könyörgöm ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel.

márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

A leggázabb dolog kutakodni a másik telefonjában ,számítógépes előzményekben!


Ha enélkül nincs meg a bizalom bele lehet abba sz..ni.

márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Likeolta, írt neki? Ha nem akkor nincs miért aggódni meg persze ha tőled nem hidegül el. Mondjuk házasság ne legyen ha nem bízol benne mert úgyis válás lesz a vége.
márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is irtam, az oszinteseg koztetek a problemas. Neki cannak erzesei, gondolatai stb, de veled ezeket nem oszthatja meg, mert tulgondolod, felnagyitod, kicsavarod a jeleteset. Alap dolgokat sem tud megosztani veled, mert a feltekenyseged irtozatos. A titkon szerelmes bele helyett sokkal valoszinubb, hogy csak valami nosztalgia miatt nezte meg, plane ha nevnaphoz kapcsolodott. A multat kitorolni nem lehet, elfojtani sem, lezarni is sokszor nehezkes. Mindebbol nem kovetkezik, hogy ot szereti, se az, hogy teged nem szeret. Te nem most bizonytalanodtal el, hanem mindig is az voltal, ezert beted pitbullkent magad az ilyenekre es agyalod tul. O meg persze, hogy sunnyogasra kenyszerul, amikor egeszpalyas letamadas van. Mit akarsz kikenyszeriteni belole? Azt gondolod ha eleget cseszteted, akkor majd neked megfeleloen fog viselkedni? Tevuton jarsz. Pont emiatt fog elmenekulni toled. Meg az is lehet, hogy az elozohoz. De nem azert, mert mindig is ez volt a terve, hanem azert mert olyan szinten mardosod, amit a vegen mar nem bir elviselni. Mindezt azert, mert minden jo a kapcsolatban, de gyorsan beleugrott egy masikba es sanszos, hogy meg ido kell neki a lezarashoz. Par havonta megnez par kepet, tenyleg ez a legnagyobb problema a kapcsolatban? Az, hogy nem lehet veled oszinte az nem gaz? Szerintem sokkal nagyobb gaz. Ezert meg te vagy a felelos. De nem, neked nem eleg a csak megneztem, mert eszembe jutott, neked feszegetni kell, alazni, canossat jaratni. A helyeben en nem kernem meg a kezed, de gyanitom o is csak elore akar menekulni, mert nem birja a harcot, kihatral a konfliktusbol. Vannak, akikkel tenyleg nem lehet oszintenek lenni es jo kerdes, hogy ez hosszutavon nem boszulja-e meg magat.
márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

annak a nőnek akinek önbizalma van és ebben megerősiti egy férfi az oldalán eszébe nem jutna ilyen gondolatok

tehát itt részedről ha két ilyen ártatlan szempillantás felrugna és módositana egy esküvőt akkor komoly gondok vannak a kontrollal és a hűséget esküdni és nem vakságot téren.

komoly kontrollálásban tartani valakit akit elszámoltatnak egy kattintás miatt és megkérdőjelezik a kapcsolatot komoly érzelmi problémák futhatnak a háttérben ami komoly önismereti munkát igényel még a házasság előtt, vagy beláthatatlan vége lesz, aminek te fogsz véget vetni egyéb okok miatt.

márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én időnként az összes volt osztálytársamat megnézem facebookon. Plusz időnként az összes eddigi kiszemeltemet (exeim nincsenek) pedig boldog vagyok a párom mellett. Egyszerűen kíváncsi vagyok, kivel mi lett, ki mire vitte stb.
márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a sok választ!

Igazatok van tényleg abban, hogy magamat el kell fogadnom. Sose voltam megelégedve magammal, sajnos most sem. Sose volt önbizalmam.

A Párom pedig nagyon sokszor dicsér, milyen gyönyörű vagyok, érzem, hogy szeret, látom a nézésén, ahogy rám néz, hogy tetszem neki. De mégis ott van bennem, az a másik nő, hogy ő biztos jobb nálam.


Vele szeretett volna össze költözni a Párom, de a nő másik férfit választott.

Utána azt mondja le is zárta ezt a dolgot, tarskereson próbálkozott, találkozott pár nővel, de azok csak 1-2 hétig tartottak. Kereste az igazit. Azt mondja, hogy végre bennem megtalálta azt, akit mindig is keresett és nagyon boldog.

De, ha így van akkor miért keres még rá arra a másik nőre?

Így úgy érzem, mintha őt szeretné még mindig maga mellett tudni, de ha nincs ló jó a szamár is, azaz én is.

Ezt mondtam neki és láttam rajta, hogy nagyon rosszul esett, megbántottam ezzel.

Azt mondja, hogy nem akarna elvenni, ha még mindig azt a nőt szeretné.

Jó, van benne valami, de ha az a nő nem akar tőle semmit akkor nyilván nem tudja elvenni. Más nő után kell néznie.

Folyton velem szeretne lenni, velem is van sokat, napközben sokszor felhív, ír.

A gyerekeimmel sokat foglalkozik, tanul velük, játszik, hozza viszi őket suliba, külön órákra.

Közös gyermekünk nincsen. Neki is vannak gyerekei és nekem is.

De nem attól a nőtől van,hanem az első feleségétől,akivel már rég vége van.

A hazimunkaban is rengeteget segít, látja, hogy este már fáradt vagyok, segít porszívózni, felseperni, felmosni. Ha itthon van én meg dolgozom, megfőz, kimls, kitereget. Szóval nagyon sokat segít. Érzem, hogy szeret. De amikor átölel akkor folyton az jár a fejemben, hogy mi van, ha közben arra a nőre gondol, hogy őt öleli?? Vagy szex közben is ez jár a fejemben. Mert mondta, hogy jó volt vele a szex, de azt mondja, hogy én sokkal jobban tetszem neki, jobban kíván és ettől a szex is sokkal jobb velem. És látom, hogy élvezi nagyon, de mi van, ha azért élvezi annyira, mert azt a nőt képzeli oda helyettem??

Zavar, hogy a nő mondott nemet és, hogy még mindig néha rá-rá keres. Miért keresne rá, ha már nem érdekli. Úgy érzem emiatt, hogy nem csak én érdeklem, hanem az a nő is.

Lehet bolondnak néztek, de én annyira szenvedek belül ettől.

márc. 13. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
komoly bajod van és ezzel elfogod vesziteni, menj szakemberhez, mert addig amig beképzeled ezeket amelyek nem valósak addig csak elfogod ezzel a tévképzettel üldözni és nem csak őt hanem a többit is ..tedd rendbe a lelkedet testedet és mindent addig ne menj férjez..önsorsromboló viselkedés, valami nincs rendben..
márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm az exem. Néha megnézem a peofilját, hogy mi újság. Nem szoktam írni neki. Szülinapján persze felköszöntöm. Karácsonykor is írunk egymásnak.

Nagyon szeretem a mostani párom. Semmi esetre sem kéne az exem. Simán csak kíváncsi természet vagyok.

márc. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!