Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjatok technikákat,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok technikákat,hogy jól kezeljem,hogy a párom elfoglalt és alig jut rám ideje és írni sem ír. Céget vezet,állandóan pörög,mindene a pénz és a meló.Milyen technikákkal lehet jól kezelni ezt? Már sokszor kikeszitettem,mikor nem bírtam tovább.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Sokszor kijött belőlem az őrült énem emiatt.Tanacsokat szeretnék,nem szeretném a türelmetlenségem miatt elveszíteni. Mindig momdja, több ideje lesz,de egyszerűen csak egyre több és több a munkaja és a felelőssége.
márc. 12. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

önkontroll önismeret

és irj egy listát, hogy mit szeretnél milyen párkapcsolatot, és ebbe benne van-e az illető

mit ad + neked ő lista ird le

mi az "elvárásod" lista egy kapcsolatban

mit nem ad neked lista

márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
De nap közben, munkaidőben miért kéne írogatnia? Esetleg ebédszünetben egy gyors telefon és este megbeszélitek a napot? Te nem dolgozol hogy ennyire ráérsz ilyenekből problémát csinálni?
márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Csak napközben nem foglalkozik veled?

Mert amúgy mi se egymással, pedig elég jó a házasságunk.

Este megbeszéljük.

márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Erre azt mondom nem baj, HA a magánéletet meg a munkat külön kezeli, de amikor a kettőtökre fordított időt is munkával tölti, akkor itt nincs több tolerálni való dolog. Én lelépnék.


Amennyiben csak abban a 8 órában nem foglalkozik veled, azt el kell tudnod viselni, én se szeretem, ha munkak közben kizökkentenek.

márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Cseréld le. De akkor meg nem lesz pénz
márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem cégvezetőként nem 8 órakat dolgozik egy nap, hanem többet...Nem biztos hogy te kezeled rosszul a helyzetet. Egyszerűen nem illetek össze.
márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez egy állandó dolog, vagy átmeneti?

Mikor lesz több ideje? Ő mit tesz azért, hogy jobb legyen számodra a helyzet?


Ezek után gondolkodj el azon, hogy egyezik-e a jövőképetek.

márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Jelentkezz hozzá alkalmazottnak, más megoldás nincs.
márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem sem írt a párom, mert "nem ért rá"... belenéztem a telefonjába és a volt barátnőjével csevegett... ezért nem írt nekem, mert nem engem szeretett...
márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha már megbeszélted vele többször és nincs változás, akkor semmilyen más technika nem fog segíteni. Elfogadod őt îgy, vagy keresel mást, ezek a lehetőségeid.
márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!