Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a páromnak, hogy nem tudom lehet-e ebből a kapcsolatból több, és már 2 hónapja így érzek?

Figyelt kérdés

7 hónapos kapcsolat, igazából sosem beszéltük meg, mit is várunk ettől az egésztől. Én sajnos úgy érzem az egyetlen dolog, amit máshonnan nem tud beszerezni, az a szex + némi gondoskodás. Heti 2-3 pár órás találkozó van, pár együttalvással. Szeret elvinni kocsival ide-oda ha úgy alakul. Programokat nem igazán lehet vele szervezni, magától alig támadnak ilyen ötletei, vagy ha mégis, nyilván leginkább azt érzem, ez is előjáték neki, hogy hátha úgy nagyobb kedvem lesz az aktushoz. Mintha enélkül nem lenne, nem is értem...


De én meg 7 hónap után ott tartok, hogy nem akarok olyan kapcsolatot, aminek kvázi a szex a legfontosabb eleme...


Mérhetetlenül szomorú vagyok emiatt, mert a kételyeim miatt azt a kis időt sem élvezem igazán újabban, amit rám szán.


Vannak antennái, én biztos vagyok benne, hogy ő is érzi a zavart az erőben, csak egyelőre nem kérdezett rá.



márc. 12. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozd fel neki minél hamarabb. Heti 2-3 pár órás tali minden, csak nem normális kapcsolat.

Gondolom az idő rövidsége miatt akar ennyire lefeküdni.


Szerintem vagy legyetek együtt többet, vagy ne erőltessétek a dolgot.

márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kicsit érik ez a beszélgetés... :( valami olyan idegi kimerültség lehet rajtam, h nem ébredtem fel időben és nem keveset pisiltem magam alá (mondjuk így is rengeteg maradt). Felnőttként ilyen sosem volt velem, ez már elég nagy baj, annyi szent.
márc. 13. 02:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el, másképp nincs esélynváltozásra.
márc. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, rengeteg okos ember van itt (némi irónia...), de egyikünk sem helyettesítheti a közelgő beszélgetést.

Ne halogasd, de fontos, hogy előtte tisztázni magadban, hogy megmenteni vagy leépíteni akarod a kapcsolatot.

Egy biztos, ebben a formában ne folytasd, mert a jelek szerint számodra nem megy a dolog ebben a lazább változatban.

márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es igen, tudom. Annyira sokat hangoztatta a függetlenségét meg hogy szeret egyedül élni, meg hogy mennyi mindent meg kell csináljunk külön-külön...ez a sok-sok külön teljesen beitta már magát az elmémbe és oda minden lelkesedésem. Mi nők masképp gondolkodunk, ha nem látjuk, h egy kapcsolatnak hosszabb távon is van értelme, akkor nagyon nehéz lazára venni. Persze tisztelet a kivetelnek, sokaknak jó ez a felállás, de semmilyen fejlődés nem történt a 7 hónap alatt, miért remenykedjek ha megbeszélnénk, akkor megváltozna. :/ Úgyhogy az alapján, ahogy őt ismerem, szerintem neki a szakítás irányába áll a zászló ha nem fogadom el, hogy neki erre van most csak igénye, kapacitása, nem fog bele energiát pakolni,nem tudok bízni benne.


Heti 10-20 órát játszik, többnyire a barátaival. Velem sosem töltött ennyi időt. Lehet en vagyok egoista, de az önbecsülésemet rombolja, hogy én mindig csakna 2. Lehetek. Én megértem a férfibarátságok fontosságát, látom milyen ereje van egy ilyen megtartó közösségnek.


Az már az én hibám, hogy nincs sok baràtnőm, nyilván van egy csomó szabadidőm, amit szívesen áldoznék egy kapcsolat fejlesztésére. A családom is messze innen. Az ő idejét lekötik a barátai meg a család is elég rendszeresen.


Mégis hogyan férne ebbe bele hogy több energiája legyen ránk? Elképzelhetetlen hogy akarná, neki ez így elég.

márc. 13. 08:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy szexkapcsolat
márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nincs veled semmi baj. Ez a pasi nem akar normális kapcsolatot. Te meg igen. Nincs közös jövőtök.
márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést. Ma nem küldtem neki szép napot gifet ahogy általában mindig. Ez nem büntetés, csak egy ideje mindig én írtam messengeren és ő reagált rá. Tudom, h elfoglalt a munkahelyén, de ha eddig képes volt visszareagálni valamit délelőtt (1 perc), akkor ma is megtehette volna hogy ő kezdeményez egy kedveskedő giffel. Belefáradtam abba is, hogy ez kb. Az én dolgom.
márc. 13. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Adok-kapok, adok-kapok. Nála ez nincs meg. Ő a barátaival játszik, neked sok a szabadidőd. Arra még nem gondolt a hősszerelmes, hogy te is játszhatnál velük?


Ha neki hiányozna a gift, mert nem kapott akkor küld neked egyet. Aztán te küldesz neki.


Egy szerelmes férfi kezét-lábát töri szerelméért. Kevesebb játék, több idő szerelmével.


Neki a kényelem kell, nem más.


Amire azt gondolja külön kellene az valóban úgy is van? Közösen lehet jobb is lenne.


Keress másikat, akinek te vagy a fontos. Szerintem ő még gyerek.

márc. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!