Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti elengeditek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elengeditek a barátnőtöket bulizni?

Figyelt kérdés
Ha nem és Ő mégis elmegy az engedélyetek nélkül bulizni, akkor szakítotok vele?

márc. 13. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

"elengedni" - ebben a pillanatban szakítanék vele.


Bocs, nem az apám, hanem a barátom, én meg nem kislány, hanem egy felnőtt nő. Nincs olyan, hogy "elenged".

márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban nincs ilyen h engedem- nem engedem.

Jó esetben 2 felnőtt ember vagytok.

Nem apa és lánya.

márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva szerintem ha egy kapcsolatban szeretitek egymást akkor ha tudjátok hogy valamit a másik nem szeret azt nem csináljátok. Ha meg annyira szeretitek azt a dolgot csinálni hogy ezt képtelenek vagytok összeegyeztetni, akkor nem jöttök össze/szakitotok. De ez nem ilyen engedélyköteles dolog, két szabad felnőtt ember van együtt.


Ez kicsit olyan mint amikor kozepkoru konzi férfiak hogy ilyen hatalmi dologkent beszélnek arról hogy az "az értékes nő aki alárendeli magát a férfinak, főz neki stb.

Ez baromság szerintem, ha szereted a párodat akkor szeretsz olyat csinálni aminek örül, ez férfira, nőre igaz. Én aztán nem vagyok extra csávó de ha csinált nekem pl reggelit amiért korábban fel is kelt ezt sose mondtam neki, sose parancsoltam. Ugyanúgy ha edzésről/melóból hazafelé bementem egy boltba és vettem neki a kedvenc csokiját azt se kellett kérni, a virágot se.


Ha egy kapcsoalt ilyen engedélyeken meg hatalmi tényezőkön alapul az szerintem rég nem jó, én ezért is tartom nagyon furának ahogy sok konzi/fideszes gondolkodik a párkapcsolatokrol/szexről. Hozzátéve hogy ez a fiatal fideszesekre már egyre kevéssé igaz inkább az Orbán korosztályában van beragadva meg néhány fizetett szopo propagandistájuknál.

márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szeretem azt hinni, hogy amelyik lánnyal együtt vagyok, azzal szeretjük egymást, és megbízhatunk a másikban.


így igen így nincs gondom ezzel.


Ha már kétségeim vannak efelől , hogy összejöhet mással akkor már nem a legjobb a kapcsolatunk.

márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk - kérdéshez viszonyítva - fordítottan én járok el több programra párom nélkül. Ő kicsit visszafogta magát, én még pörgök. Ha lenne bulizásra igénye, akkor nyilván mennénk együtt vagy helyzetfüggően megbeszélés tárgya volna. Ahogyan mások mondták: nincs "elengedem-e" kategória és nem pórázon vagyunk. Bár pont bulizni konkrétan így is hónapok alatt csak kétszer voltam.
márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nőként válaszolok: ott már bajok vannak, ahol az engedély mint szó felmerül egy párkapcsolatban egyik fél részéről, hacsak nem kellett a másikat gyámság alá venni. Én párom pl. simán "elenged", de még csak nem is mondja ezt ki, hanem mondom, hogy ekkor meg akkor bulizni megyek (nem gyakran mondjuk), akkor az a reakció, hogy rendben, érezd jól magad, kb. mikor érsz haza.
márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!