Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sérült féltékenyeknek minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sérült féltékenyeknek minek kell kapcsolat? És miért ezek tapadnak leginkább?

Figyelt kérdés

Valahogy vonzom ezeket a beteg féltékeny zavart mentálisan nagyon nem tisztákat.

Páran át tudtak az elején verni a mézesmázzal mielőtt nekikezdtek abuzálni, de a többin már átlátok.

És olyan kálváriám is volt már, hogy az egyiktől nem védett, nem mentett meg senki, csak egy másik beteg állt oda és intézte el az előzőt, hogy az visszavegyen.

Nagyon nehéz megszabadulni tőlük, zaklatók és simán kijátszák a rendőröket, a törvényt is.

Aztán mikor ismerkedem a normális pasik olyanok hogy alig írnak, sokára találkoznak, de az se fontos nekik, sztem nőznek égbe világba, több vasaznak.

De akik írnak hívnak a találkozót nem kérik, hanem kikövetelik, nem szállnak le rólam, azokra meg jellemző hogy a kapcsolatot (de ismerkedést is) végig idegeskedik csak, mikor találkozom már vele ha nem miért nem, ha találkozom nem nézhetek a telefonomra sem, utána számonkérnek hol vagyok mit csinálok, nagyon sok annyira amatőr a szememben, hogy kb első beszélgetések alatt egy az egyben lejön róluk, hogy ezek se normálisak. Habár más nőknek nem, mivel vannak betegek, akinek gyereket is szültek aztán menekült el csak a nő. (És vannak akik profin nyomják a manipulaciókat de ök se tudnak sokáig álarcokat tartani)


Az eletemben húztam egy vonalat minden ilyet kiirtok az életemből. Ismerkedem másokkal.

De ismétlődések vannak!


A normálisaknak megalszik a tej is a szájában kb 6 bantalmazó is rámtapad és 5000 randim lehetne mig egy normális végre egyszer megmozdulna. Szinte a cseteleseket egymás mellé is tehetném.


A bantalmazó:

Hamar beszél erzelmi oldalról neki mit jelent szeretni, és az exe őt nem szerette úgy erzi, meg csalta(sírás rész mivel minden bántalmazó ezt hiszi es martírkodik), és annyira vágyik egy ölelésre egy jó szóra.

Es elkezd tapadni kötődni. Nehezen viseli, szinte kín neki ha a randit későbbre teszem. Hívogatnak szóbeli beszélgetesre(azalatt még sokkolóbbakat elmondanak magukról), a randi náluk nem kérdezés alapú hanem leszögezik kissé arrogánsan hogy csak nem halok bele egy kávéba menjek már le odajön ahova mondom. Es senki más nem érdekli. Reggeltől estig rámtapadnak.


Ellenben a normálisaknál vegeláthatatlan cset, közben másokkal írkálnak és talán a 2.3. helyre vagyok sorolva, semmi nem fontos, a randi gyakran nem is téma, nem hívnak fel, nincs szobeli beszélgetés kényszerük sem, (amugy mivel már elejétől is "nőznek" így nem is erőltetem velük én sem, es csak "talonok" vagy még az sem, csak offolom simán.)és szinte taszítanak is ez miatt.


Igy általában én mindig ott állok, hogy nincs választási lehetőségem sem.

De mivel a legutóbbi agresszort nem tudtam lerázni mindjárt itt van és kávé. Mert nem tudtam arra mit mondani hogy belehalok e egy kávéba. Igy mennem kell kávézni.


Ezeknek minek kell kapcsolat ha egyfolytában csak ideggel tudják megélni azt? Azért, hogy legyen min idegeskedni?

Es miért ezek tapadnak? Az idegeskedés nekik öröm élvezet?

A szingli normalisak mert miért olyanok hogy megalszik a tej is a szájukban?



#kötelező kávé
márc. 15. 08:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Téged miért abnormálisak érdekelnek? ^^
márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés inkább az, hogy mi a probléma veled, hogy ezeket választod? Rám nem tapadnak, érdekes. Egészséges lelkületű, önértékelésű ember vagyok. Valami gond veled van.
márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Olvasd el.

Nem ezek erdekelnek ezeket leráznám.


Belenyúlok random a kínálatba".

Csetelek ezzel azzal ismerkedem többekkel.

Aztán a "tömeg" úgy alakul hogy kiválnak belőle a hirtelen kötődékenyek rámszállnak dominalnak, tapadnak mint piócák, a többi része a halmaznak meg úgy úszkál" próbálkozgat minden nőnél több vaszik néha nekem is odaböfögnek pár szót a cseten, a randi nekik az hogy hát épp ráérek, miért ne, ellenben egy bántalmazonak egy randi kb élethalál kérdés, és köteles igent mondani a nő.

És most is itt pattog az egyik azon hogy " azonnal haladjak" és húzzak le vele kávézni mert 9 et beszéltünk meg.

Azt érzem mintha "rugdosna" vki hogy haladjak már fesülködni mosakodni sminkelni miért netezem még mindig.

márc. 15. 08:32
 4/25 A kérdező kommentje:
2# nem is én valasztok soha! Ezek engem valasztanak ki maguknak! Nincs is választási lehetőségem se.
márc. 15. 08:33
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

#4 ilyen nincs. Nem kötelező belemenned. Engem is választottak páran, tiszta idióták, de nekem nem kellettek. Randira sem mentem.

Ha ezzel áltatod magad, akkor igenis veled van valami gond. Hazudsz magadnak. Ha csak gyagyások akadnak a közelben, akkor ne is randizz. Várj a megfelelőre.

márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul valogatsz. Valamiért azért oket vonzod be, mert már te is sérültél ezekben a helyzetekben és ez számodra az ismerős, tudat alatt keresed.
márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azért választanak uralkodó típusú emberek, mert látják, hogy gyenge és befolyásolható vagy.
márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Lesz majd valaki akivel passzolni fogtok és ő lesz az igazi, ne add fel. Idővel eljön. Hány éves vagy amúgy? Érett felfogásod van, de azt is tudnod kéne, hogy lesz olyan aki pont jó lesz.
márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

De most ezt a kávezós pasit el se lehet utasitani. Tegnap beszéltem vele hát rosszul lettem attol amiket mesél hogy az exe hogy csalta stb ezeket én mar mind kenem vágom az én exeimtol hogy mindenben azt láttak hogy csalom egy pasival se allhattam szóba és veszélyben is voltam nem egyszer es ők is igyanigy beszelnek rolam persze en vagyok a hűtlen meg cenzúrás minden. De ezek egy apácát is megölnének mert biztos az is csalja! Én már ezeket kivulről fújom amit ez is meg a többi ilyen is előad nekem ahogy mártírkodnak.

Es ugy volt még beszélunk aznap hát nekem ez nem ment valahogy leráztam hogy már alszok nem jó, joejt.

Ma meg már ott van hogy körültöttem mászkál kocsival mint vmi cápa, és vár.


Én meg itt rágom a körmöm a neten.


A normalis meg teljes ellenkezője. Teganp irt 2 sort aztán közli hogy hetvégén focizik és aztán valamikor majdcsak összefutunk. (Aha jó.) Ez a szint egy normális.


És én választok? Én sehol nem vagyok a történetben hogy en mit akarok vagy mit nem.

márc. 15. 08:45
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Fu, nagyon komoly problémák vannak.

Mi az, hogy te nem választasz? Valaki fegyvert tart a fejedhez, hogy ilyenekkel ismerkedj vagy menj randira ? Megmondod, hogy nem, azt kész. Vagy átmegy és megver?

Életemben nem találkoztam ilyen férfival, akkket te úgy írsz le, mintha minden második szembejövő ilyen lenne az utcán.

márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!